موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واحدهای نیمه فعال

a/82085 :کد

0

راه اندازی واحد های نیمه فعال اسلام آباد غرب نیازمند اعتبار

  ﺳﻪشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -راه اندازی واحد های نیمه فعال اسلام آباد غرب نیازمند اعتبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به ۷ واحد صنعتی نیمه‌فعال و ۵ واحد صنعتی غیر‌فعال شهرستان اسلام‌آباد‌غرب اشاره کرد و گفت: برای راه‌اندازی واحدهای نیمه‌فعال در این شهرستان ۳۰ میلیارد توما

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به 7 واحد صنعتی نیمه‌فعال و 5 واحد صنعتی غیر‌فعال شهرستان اسلام‌آباد‌غرب اشاره کرد و گفت: برای راه‌اندازی واحدهای نیمه‌فعال در این شهرستان 30 میلیارد تومان اعتبار لازم است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران نعمت الله حقیقی امروز با اشاره به اینکه این استان از نظر پتانسیل‌های صنعت، معدن و تجارت یکی از استان‌های برخوردار کشور است، اظهار داشت: باید از پتانسیل‌های کرمانشاه استفاده کرد تا مشکل بیکاری را تا حدودی بتوان برطرف کرد.

وی با اشاره به وجود 300 کیلومتر مرز مشترک استان کرمانشاه با عراق، ادامه داد: این یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های استان کرمانشاه در بخش تجارت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه 963 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری در استان وجود دارد، گفت: از این تعداد 240 واحد راکد، 212 واحد نیمه‌فعال و 141 طرح نیز نیمه‌تمام در استان شناخته شده است.

این مسؤول برنامه سازمان صنعت‌، معدن و تجارت را تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: در سال‌جاری 50 واحد از 240 واحد تولیدی صنعتی که در استان دچار توقف کامل شده‌اند، قابل فعال‌سازی هستند.

حقیقی تصریح کرد: از ظرفیت مرتبط با اقتصاد مقاومتی در کشور که مبلغ 16 هزار میلیارد تومان است حدود 422 میلیارد تومان برای استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

این مسؤول رونق واحدهای صنعتی را از اولویت کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت دانست و خاطرنشان کرد: در حال‌حاضر در شهرستان اسلام‌آباد‌غرب هفت واحد صنعتی نیمه‌فعال و پنج واحد صنعتی غیر‌فعال وجود دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: برای راه‌اندازی واحدهای نیمه‌فعال در شهرستان اسلام‌آباد‌غرب 30 میلیارد تومان اعتبار لازم است که نیمی از این اعتبار تا پایان سال جاری تامین می‌شود.

                               

اعتبار     واحدهای نیمه فعال                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :