موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استانداری

a/83982 :کد

0

بودجه عمرانی سال ۹۵ کرمانشاه اعلام شد

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -بودجه عمرانی سال ۹۵ کرمانشاه اعلام شد

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه بودجه عمرانی سال‌جاری استان را ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اولویت هزینه کردن این بودجه با طرح‌های نیمه‌تمامی است که در استان با درصد پیشرفت بالایی برخوردار ه

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه بودجه عمرانی سال‌جاری استان را 500 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اولویت هزینه کردن این بودجه با طرح‌های نیمه‌تمامی است که در استان با درصد پیشرفت بالایی برخوردار هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران مجتبی نیک‌کردار به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بالای استان اشاره کرد و اظهار داشت: به‌ دلیل وقوع جنگ تحمیلی هشت ساله و از بین رفتن زیرساخت‌های استان، خدمات نوین همانند استان‌های برخوردار کشور در این منطقه ارائه نشده است.

وی از اعلام بودجه عمرانی سال 95 ‌استان خبر داد و بیان کرد: بودجه سال 95 جمع اعتبارات مهم استانی هستند.

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه ادامه داد: این بودجه از محل اعتبارات استانی، اعتبارات 180‌، پروژه‌های ملی استانی و اعتبارات وزارت نفت اعلام شده است که جمعا مبلغی در حدود 500 میلیارد تومان می‌شود.

این مسؤول به افزایش 10 تا 15 درصدی بودجه امسال استان نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: اولویت هزینه کردن این بودجه با طرح‌های نیمه‌تمامی است که در استان با درصد پیشرفت بالایی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: پروژه‌هایی که سال گذشته در استان تعریف شده است ولی به دلیل کمبود تخصیص اعتبارات عملی نشده است در ردیف دوم اولویت‌ها هستند.

نیک‌کردار با بیان اینکه اگر اعتباراتی باقی بماند پروژه‌هایی که مورد نیاز مردم هستند اجرایی می‌شود، تصریح کرد: اولویت در اعتبارات 180 در بحث آب روستایی، شهری، فاضلاب، بخش راه، بزرگراه و دانشگاه‌ها است.

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه به اعتبارات استانی نیز اشاره کرد و افزود: همه دستگاه‌های استان از اعتبارات استانی بهره‌مند می‌شوند و در این بحث نیز اولویت با تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام با درصد پیشرفت بالای دستگاه‌های اجرایی استان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :