موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه آهن غرب

a/87211 :کد

0

با تزریق بودجه راه‌آهن غرب سال آینده به بهره‌برداری می‌ رسد

  ﺳﻪشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -با تزریق بودجه راه‌آهن غرب سال آینده به بهره‌برداری می‌ رسد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه اعتباری در حدود ۴۵۰ میلیارد تومان برای بهره‌برداری راه‌آهن غرب اختصاص یافته است، گفت: با تزریق بودجه مناسب، راه‌آهن غرب کشور سال آینده

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه اعتباری در حدود 450 میلیارد تومان برای بهره‌برداری راه‌آهن غرب اختصاص یافته است، گفت: با تزریق بودجه مناسب، راه‌آهن غرب کشور سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد. 

 

 به گزارش تحلیل ایران ،طهمورث الیاسی  با بیان اینکه در سفر رئیس‌جمهور 

و هیات همراه به استان اعتبارات خوبی به طرح‌های مهم و اولویت‌دار اختصاص داده شد، اظهار داشت: این طرح‌ها عمدتا در حوزه معاونت اجرایی رئیس‌جمهور انجام می‌شود.

وی به اختصاص 2 هزار و 500 میلیارد تومان برای طرح‌های اولویت‌دار در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: این اعتبار باعث جهش و تحرک خوبی در بخش اقتصادی استان می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای اجرای 44 طرح بزرگ در استان که مبلغی در حدود 998 میلیارد تومان است از محل بودجه عمومی اختصاص یافته در این سفر تامین می‌شود.

این مسؤول از اتمام پروژه راه‌آهن غرب از ملایر به کرمانشاه با تزریق بودجه مناسب خبر داد و گفت: اعتباری در حدود 450 میلیارد تومان برای به بهره‌برداری رسیدن راه‌آهن غرب از ملایر تا کرمانشاه اختصاص یافته است.

الیاسی خاطرنشان کرد: 150 میلیارد تومان از این اعتبار از محل بودجه عمومی و مابقی آن از محل اعتبارات متمرکز که در اختیار وزارت راه برای تامین ریل است، فراهم می‌شود.

وی به تاکید رئیس‌جمهور مبنی بر اتمام پروژه‌ها استان کرمانشاه تا یک‌سال آینده اشاره کرد و ادامه داد: پروژه‌های که در استان فقط با تزریق بودجه به بهره‌برداری می‌رسند تامین اعتبار می‌شوند.

منبع:فارس

                               

تزریق بودجه     راه آهن غرب کشور                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :