موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مدیر کل اوقاف

a/88566 :کد

0

مرصاد فراموش نشدنی است

  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -مرصاد فراموش نشدنی است

رئیس سازمان اوقاف و امور‌خیریه با اشاره به عملیات غرورآفرین مرصاد، گفت: مرصاد فراموش شدنی نیست و مردم کرمانشاه با انجام این عملیات پیمان خود را با امام خمینی(ره) مستحکم کردند.

رئیس سازمان اوقاف و امور‌خیریه با اشاره به عملیات غرورآفرین مرصاد، گفت: مرصاد فراموش شدنی نیست و مردم کرمانشاه با انجام این عملیات پیمان خود را با امام خمینی(ره) مستحکم کردند.

 

 به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام علی محمدی پیش از ظهر امروز در آیین معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به سی‌امین سالگرد عملیات مرصاد، اظهار داشت: رژیم بعث پس از پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران، تمام توان خود را برای حمله به ایران بسیج کرد و در این راه آمریکا نیز از آنان حمایت کرد.

وی با بیان اینکه عملیات مرصاد در تاریخ فراموش نشدنی است، ادامه داد: پس از حمله عراق، مردم ایران به‌ویژه مردم دلاور کرمانشاه، با دعوت امام راحل در میدان جنگ حاضر شدند و مقابل منافقان و دشمنان با تمام توان ایستادند و در عملیات مرصاد اجازه ندادند که یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار گیرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور‌ خیریه عملیات مرصاد را یکی از افتخارات مردم کرمانشاه دانست و بیان کرد: این عملیات یکی از عملیات‌های بزرگ رزمندگان دیار کرمانشاه بود که با انجام آن، مردم این دیار پیمان خود را با امام خمینی(ره) مستحکم کردند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دشمنان در آن زمان فکر کرده بودند که جمهوری اسلامی ایران توان دفاع از خود را ندارد که این محاسبه آنان غلط از آب درآمد و دشمن موفق به تجاوز به خاک ایران نشد.

محمدی در اشاره به بحث مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: دشمنان بر اساس خیال باطل خود، می‌خواهند با این روش ما را درگیر این موضوع و از سایر موضوعات غافل کنند که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب،آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دشمن؛ دشمن است و نباید در هیچ حالی از آن غافل شد، گفت: رهبر معظم انقلاب با درایت و هوشمندی خود هشدار لازم را به ما دادند و ما نیز نباید فریب حیله‌های آمریکا را بخوریم.

رئیس سازمان اوقاف و امور‌خیریه یکی از اهداف اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی را از بین بردن ارزش‌های اسلامی در جامعه ذکر کرد و افزود: پس از اتمام مذاکرات دشمن بحث تغییر قانون اساسی و دیگر اصول و اساس‌های انقلاب را مطرح می‌کند و در نهایت نیز بحث اسلام و اهل‌بیت(ع) را پیش می‌کشد.

منبع:فارس

                               

آیین تودیع و معارفه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :