موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بسیج جامعه پزشکی

a/88570 :کد

0

اعزام ۶۶ تیم بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم استان کرمانشاه

  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -اعزام ۶۶ تیم بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم استان کرمانشاه

کرمانشاه- مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از اعزام ۶۶ تیم پزشکی این سازمان به مناطق محروم استان طی ۳ ماهه اول امسال خبر داد.

 

کرمانشاه- مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از اعزام ۶۶ تیم پزشکی این سازمان به مناطق محروم استان طی ۳ ماهه اول امسال خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران دکتر مسعود قلعه سفیدیبا اشاره به اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم استان طی ماه رمضان و همچنین از ابتدای امسال، گفت: در ۳ ماهه اول سال جاری ۶۶ تیم بسیج جامعه پزشکی به این مناطق اعزام شده اند.

وی همچنین از انجام طرح ویزیت رایگان در مناطق کم برخوردار شهر کرمانشاه طی چند مرحله خبر داد و افزود: همچنین در این طرح ها داروی رایگان میان ساکنان این مناطق نیز توزیع شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه همچنین به اعزام نیروهای متخصص و فوق تخصص به روستای زردویی از توابع شهرستان دالاهو اشاره کرد و گفت: این کار از اقدامات ارزشمند بسیج جامعه پزشکی استان بود که همزمان با سالروز بمباران شیمیایی زرده در ۳۱ تیر ماه صورت گرفت.

قلعه سفیدی گفت: این اقدام پیش از آن در ماه مبارک رمضان نیز صورت گرفته و به مصدومان شیمیایی زرده خدمات رایگان پزشکی ارائه شد.

وی در ادامه به برنامه های پیش رو نیز اشاره کرد و افزود: برگزاری کنگره ای با موضوع بیوتروریسم از جمله این برنامه ها است که طی آبان ماه برگزار می شود.

قلعه سفیدی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری سمینار مدیریت بحران با موضوع پدافند غیر عامل در روزهای پایانی مهر با حضور اساتید برجسته کشور و استان  در کرمانشاه خبر داد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به امکانات مطلوب این سازمان از خریداری تجهیزات و امکانات جدید از جمله دستگاه های سونوگرافی و بینایی سنجی برای ارائه خدمات مطلوب تر خبر داد.

منبع:مهر

 

                               

بسیج جامعه پزشکی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :