a/88572 :کد

0

نمایشگاه پوسترهای لهستانی در کرمانشاه برگزار شد

  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -نمایشگاه پوسترهای لهستانی در کرمانشاه برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه از برگزاری نخستین نمایشگاه پوستر‌های لهستان در نگارخانه تالار شهید آوینی خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته از ۱۰ الی ۱۷ مرداد ماه دایر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه از برگزاری نخستین نمایشگاه پوستر‌های لهستان در نگارخانه تالار شهید آوینی خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته از 10 الی 17 مرداد ماه دایر است.

 

 به گزارش تحلیل ایران مظفر تیموری از افتتاح و برگزاری نخستین نمایشگاه آثار هنری کشورهای اتحادیه اروپا در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: نخستین نمایشگاه پوستر‌های لهستان در نگارخانه تالار شهید آوینی برگزار شده که جزو نمایشگاه‌های برتری است که با هنرمندان خارج از کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته از 10 الی 17 مردادماه دایر است، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه برقرای ارتباطات فرهنگی با هنرمندان کشورهای خارجی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه به برگزاری نشست‌های تخصصی اساتید مجرب و طراحان گرافیک کشور با هنرمندان کرمانشاهی اشاره کرد و گفت: نمایشگاه پوستر‌های لهستان با همکاری سفارت لهستان و انجمن طراحان گرافیک کرمانشاه برگزار شده است.

منبع:فارس

 

                               

نمایشگاه     پوسترهای لهستان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :