موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/88971 :کد

0

تیم فوتبال هفت نفره ایران به مسابقات جهانی راه یافت

  چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۷
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -تیم فوتبال هفت نفره ایران به مسابقات جهانی راه یافت

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، تیم فوتبال هفت نفره ایران با درخشش فوتبالیست های کرمانشاهی و ۲ پیروزی مقابل تیم های آلمان و ایرلند شمالی ضمن صعود به مرحله یک چهارم نهایی، مجوز ح

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، تیم فوتبال هفت نفره ایران با درخشش فوتبالیست های کرمانشاهی و 2 پیروزی مقابل تیم های آلمان و ایرلند شمالی ضمن صعود به مرحله یک چهارم نهایی، مجوز حضور در مسابقات جهانی را نیز کسب کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران عزت الله پرنیان اظهار کرد: بهنام سهرابی، جاسم بخشی، امیر امجدیان و مسلم خزایی چهار ورزشکار کرمانشاهی هستند که در ترکیب تیم کشورمان قرار گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه مسابقات انتخابی رقابت های قهرمانی جهان که به میزبانی دانمارک در حال برگزاری است، گفت: تیم ایران در اولین مسابقه خود به مصاف آلمان رفت و در دیداری برتر با حساب هفت بر یک از سد حریف خود گذشت.
پرنیان یادآور شد: در این مسابقه جاسم بخشی موفق شد 2 گل از هفت گل کشورمان را به ثمر برساند تا ایران در اولین دیدار خود به یک پیروزی پرگل دست پیدا کرده باشد.
رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: در دومین مسابقه تیم کشورمان با ایرلند شمالی روبرو شد و با حساب هفت بر 2 توانست صاحب پیروزی شود، در این مسابقه هر چهار فوتبالیست کرمانشاهی حضور داشتند که سهرابی و بخشی هرکدام یک پاس گل دادند.
وی گفت: بدین ترتیب ایران با صعود به مرحله یک چهارم نهایی و جمع هشت تیم برتر، مجوز حضور در مسابقات جهانی که سال آینده در کشور آرژانتین برگزار می شود را کسب کرد.
پرنیان گفت: تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران عصر امروز (چهارشنبه) در مرحله یک چهارم با استرالیا روبرو می شود و در صورت پیروزی که احتمال آن نیز بسیار بالاست راهی مرحله نیمه نهایی و جمع چهار تیم برتر خواهد شد.
هم اکنون 450 ورزشکار آقا و 280 ورزشکار خانم زیرنظر هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه فعالیت می کنند که آقایان در رشته هایی نظیر ورزش باستانی، شنا، فوتبال قطع عضو، فوتبال هفت نفره، دو و میدانی، تیراندازی، بوشیا و دارت و بانوان نیز در رشته هایی نظیر دو و میدانی، شنا، پینگ پنگ، بوشیا، تیراندازی و ... فعال هستند.

منبع:ایرنا

                               

فوتبال...                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :