موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه آهن غرب

a/89161 :کد

0

اختصاص ۱۰۰ درصدی بودجه راه آهن ملایر به کرمانشاه

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۳۷۰   
 تحلیل ایران -اختصاص ۱۰۰ درصدی بودجه راه آهن ملایر به کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: بنا به دستور ویژه رئیس جمهور محترم اعتبار و بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سال‌جاری ۱۰۰ درصد اختصاص پیدا خواهد کرد.

استاندار کرمانشاه گفت: بنا به دستور ویژه رئیس جمهور محترم اعتبار و بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سال‌جاری 100 درصد اختصاص پیدا خواهد کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از استانداری کرمانشاه، اسدالله رازانی از اختصاص 100 درصدی بودجه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سال‌جاری با توجه به دستور رئیس جمهور خبر داد و افزود: یکی از تاکیدات و وعده‌های رئیس جمهور در سفر به استان کرمانشاه تخصیص 100 درصدی بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه بود که با دستور وی، این اعتبار برای سال‌جاری که حدود 150 میلیارد تومان است 100 درصد تخصیص پیدا می‌کند و تاکنون معادل 81 درصد یعنی 120 میلیارد تومان آن به استان تخصیص پیدا کرده است.

وی اختصاص 100 درصدی پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه را گام بسیار مهم برای اتمام این پروژه عنوان کرد و گفت: با توجه به دستور روحانی در خصوص تخصیص 100 درصدی پروژه راه آهن ملایر - کرمانشاه، این پروژه تا قبل از پایان کار دولت یازدهم به بهره برداری خواهد رسید و مردم شریف و بزرگوار استان کرمانشاه قادر خواهند بود از این پروژه ملی که تاثیر بسزایی در توسعه و شکوفایی استان دارد، بهره‌مند شوند.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: اجرای این پروژه در سال‌جاری سرعت خواهد گرفت و یکی از آرزوهای دیرینه این استان پس از سالیان سال محقق خواهد شد.

                               

راه آهن                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :