موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استاندار

a/89173 :کد

0

استاندار کرمانشاه شایعه برکناری خود را بی اساس و کذب دانست

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -استاندار کرمانشاه شایعه برکناری خود را بی اساس و کذب دانست

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه، شایعه برکناری خود را بی اساس و کذب خواند.

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه، شایعه برکناری خود را بی اساس و کذب خواند.

 

به گزارش تحلیل ایران روابط عمومی استانداری روز پنجشنبه به نقل از استاندار کرمانشاه افزود: مدتی است که بعضی از افراد در فضای مجازی بحث استعفا یا برکناری استاندار کرمانشاه را مطرح می کنند و این وسط نیز افرادی مثل طفل های نی سوار خواب «استاندار کرمانشاه شدن» را می بینند که باید به مردم شریف استان عرض کنم که نه دولت قصد تغییر استاندار کرمانشاه را دارد و نه من قصد استعفا و شانه خالی کردن از بار مسوولیت خدمت به مردم استان را دارم.
وی با بیان اینکه خبر صد درصد دروغ و کذب است و باعث تاسف است که برخی افراد، گروه ها و سایت ها دروغ منتشر می کنند، افزود: دروغ در دین مبین اسلام بسیار مذمت شده و امام حسن عسگری (ع) در این زمینه فرمایشی دارند که همه گناهان در یک اتاق گذاشته شده اند و کلید همة آنها دروغ است و از دیگر معصومین (ع) روایت است که دوری جستن از دروغ منجر به پرهیز از ارتکاب به دیگر گناهان می شود بنابراین کسی که دروغ می نویسد باید در ایمان چنین شخصی شک کرد.
رازانی همچنین تصریح کرد: دولت یازدهم تا پایان کار خود قصد تغییر در استانداران به ویژه تغییر استاندار کرمانشاه ( با توجه به اینکه چند مدتی است به این سمت منصوب شده) ندارد و اگر بعضی خواب استاندار شدن را دارند خوب است که از خواب بیدار شوند و بگذارند که کارها در استان پیش برود و مردم با انگیزه و امید به دنبال تلاش برای شکوفایی هر چه بیشتر این استان باشند.
وی ادامه داد:همچنین صحبت هایی در خصوص عضویت اینجانب در هیات مدیره صندوق توسعه ملی می شود لذا در پاسخ به این افراد نیز باید گفت که عضو هیات مدیره این صندوق نبوده ام و از یکم مهر ماه سال 94 به عنوان استاندار کرمانشاه انتخاب شده ام.
رازانی بیان داشت: پنج نفر از اعضای صندوق توسعه ملی استعفا کرده اند نه اینکه برکنار شده باشند.
استاندار کرمانشاه گفت: اگر گفته می شود که حقوق صندوق توسعه ملی نجومی بوده پس باید مرا تشویق کنند که از حقوقی بالاتر چشم پوشی کرده ام و به کرمانشاه آمده ام و اگر هم حقوق استانداری بیشتر از حقوق من در جایگاه قبلی باشد که این نقض اتهامات بی اساس خود آنهاست.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در آستانه روز خبرنگار از جامعه محترم رسانه در استان توقع داریم که به رسالت مقدس خود عمل کرده و با دمیدن روحیه امیدواری در کالبد جامعه در توسعه استان نقش آفرین باشند و اجازه ندهند عده ای انگشت شمار با اغراض خاص و شخصی و جوسازی و شایعه پراکنی موجب یاس و دلسردی مردم عزیز استان و مسوولان شوند.

* نوبخت هفته آینده به کرمانشاه می آید
استاندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود گفت: در زمینه اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، نوبخت هفته آینده به کرمانشاه می آید و به ریاست ایشان و با حضور مسئولان استان های لرستان، همدان، کردستان، ایلام و با محوریت کرمانشاه همایش منطقه ای در کرمانشاه تشکیل می شود که این سمینار در زمینه ارتقای منطقه ای جایگاه استان و پیش بردن موضوعات پروژه های اجرایی نقش موثری ایفا خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :