موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خرمشهر

a/52059 :کد

0

پهلو گرفتن ۲ رستوران دریایی طی سال‌جاری در ساحل کارون خرمشهر

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -پهلو گرفتن ۲ رستوران دریایی طی سال‌جاری در ساحل کارون خرمشهر

شهردار خرمشهر گفت: با مشارکت شهرداری و سرمایه‌گذار بخش خصوصی دو رستوران دریایی تا پایان سال‌جاری در خرمشهر، ساحل رودخانه کارون پهلو خواهند گرفت.

شهردار خرمشهر گفت: با مشارکت شهرداری و سرمایه‌گذار بخش خصوصی دو رستوران دریایی تا پایان سال‌جاری در خرمشهر، ساحل رودخانه کارون پهلو خواهند گرفت.

محمدعلی دوایی‌فرد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تحليل ايران در خوزستان اظهار کرد: با مشارکت شهرداری خرمشهر و سرمایه‌گذار بخش خصوصی دو رستوران دریایی تا قبل از پایان سال‌جاری در خرمشهر، ساحل رودخانه کارون پهلو خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه آنچه در فرآیند توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرها اهمیت اساسی دارد، برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری‌های پایدار است تصریح کرد: سرمایه‌گذاری را می‌توان به‌عنوان بخش مسلط بر اقتصاد به‌شمار آورد.

شهردار خرمشهر ادامه داد: خرمشهر با قابلیت‌های فراوان از جمله رودخانه کارون، می‌تواند این قابلیت را جهت ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری ایجاد کند.

دوایی‌فرد خاطرنشان کرد: در راستای توسعه و گسترش فعالیت‌های بخش خصوصی با سرمایه‌گذاران در زمینه‌های مختلف توافق‌های خوبی صورت گرفت.

وی اضافه کرد: مقرر شد دو بارج دریایی مجهز به رستوران دریایی تا قبل از پایان سال‌جاری به همکاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی در کنار ساحل رودخانه کارون مستقر شوند.

این مسئول به اشاره به اهمیت مطالعات صورت گرفته در زمینه سرمایه‌گذاری در شهر گفت: یکی از بهترین و مهم‌ترین سرمایه‌های موجود در خرمشهر بهره بردن از رودخانه کارون، نقاط تفریحی، مذهبی و گردشگری است.

شهردار خرمشهر ادامه داد: خرمشهر هرساله میلیون‌ها زائر را در مشهد شهدای شلمچه جذب خواهد کرد.

دوایی‌فرد ابراز امیدواری کرد که به بهترین شکل ممکن بتوان از این سرمایه‌های خدادادی در جهت توسعه شهر خرمشهر و رونق فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی استفاده کرد.

وی بیان کرد: خوشبختانه اکنون برنامه‌های بسیار خوبی در راستای زیباسازی ساحل رودخانه کارون و سایر نقاط سطح شهر توسط شهرداری پیش‌بینی شده است که انتظار می‌رود در سال‌جاری با همت مضاعف شاهد آن باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: به‌طور حتم شهرداری خرمشهر بستر لازم را جهت ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ایجاد خواهد کرد.

منبع خبرگزاري فارس

                               

خرمشهر     دوايي فر     رستوران            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :