موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نیمکت اقتصادی

a/70387 :کد

محمد سخاوت، اقتصاد دان و کار آفرین برتر و مدیر عامل ایسانو

غلامحسین دیاحسین

  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۶۲۲   
 تحلیل ایران -محمد سخاوت، اقتصاد دان و کار آفرین برتر و مدیر عامل ایسانو

محمد سخاوت، اقتصاد دان و کار آفرین برتر و مدیر عامل شرکت مواد غذایی ایسانو دزفول: از مسئولین انتظار می رود در زمینه امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری به جوانان کارآفرین کمک بیشتری گردد


  

 

محمد سخاوت، اقتصاد دان و کار آفرین برتر و مدیر عامل شرکت مواد غذایی ایسانو دزفول:
از مسئولین انتظار می رود در زمینه امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری به جوانان کارآفرین کمک بیشتری گردد
 
 
محمد سخاوت یکی از جوانترین اقتصاد دانان و کارآفرینان برتر استان و در واقع کشور است. او دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک است. وی فعالیت خود در صنعت را از سال 1390 شروع کرد. 
شرکت ایسانو توانست در سال 1392 برند خود را در فاز اول، بسته بندی مواد غذایی و خشکبار، در فاز دوم ترشیجات و شوریجات و نوشابه و عرقیجات طبیعی ثبت کند. این شرکت با مشارکت شرکت های مشابه در حال ساخت فاز سوم به منظور پخش و بسته بندی گوشت و مرغ است. 
 سخاوت در سال 1392 به عنوان کار آفرین برتر انتخاب شد. این صنعتگر جوان مشاور ارشد چندین شرکت صنعتی کشور بوده است که در پاسخ به سوال ما در مورد انگیزه خود در ورود به این عرصه گفت:" علاقه ما به شهرمان، پیشرفت  جوانانی مانند خود انگیزه لازم را برای ورود به این عرصه فراهم کرد."
 
وی از مشکلات اینگونه یاد کرد:" در واقع مشکل ما در حال حاضر بحث نگاه دولت به صنعت است. همه ما شاهد این بودیم که صنعت در زمانی که باید بهبود دهنده ی وضع اقتصاد کشور می شد مظلوم واقع شد. همین است که در واقع در صنایع اصلا سرمایه گذاری جرأت ورد را نمیکند, اما ما به جذب سرمایه گذار اقدام کرده ایم  تا بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور  را بدست خودمان حل کنیم. ما همچنین از وزارت کشور و وزارت صنعت درخواست داریم با ایجاد امنیتی اقتصادی هر کس را که می¬خواهد وارد این عرصه شود تشویق کنند و همچنین رسیدگی به وضع وام هایی که به صنایع تخصیص می¬یافت را نیز پیگیری کنند و همچنین از شخص فرماندار درخواست دارم به جوانان و متخصصان اهمیت بیشتری بدهند چرا که با توجه به وضع اقتصادی ای که کشور دارد، وجود این جوان ها بسیار می¬تواند به پیشرفت اقتصادی کشور و شهرستان کمک کند. من همچنین به غیر از اینجا به خاطر بهبود وضعیت اقتصادی شهر به همراه گروه متخصص در فضایی با برند نیمکت اقتصادی(اقتصاد بدون پول) هم به عنوان مدیر عامل فعالیت دارم که هدف اصلی توسعه سرمایه گذاری و سرمایه پذیری با مشاوره متخصصان مربوطه میباشد.که از همشهریان علاقمند خود درخواست می کنم در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی) جهت بهبود شرایط گام بردارند.
 
وی در آخر گفت: "صد درصد خانواده اولین رکنی است که مرا به طور کامل حمایت کرد و در واقع در همه جا همینگونه است که خانواده اصلی ترین فاکتوری است که می تواند یک جوان را به رشد و پیشرفت برساند. من از پدرم که همه جانبه مرا حمایت کرد تشکر میکنم و به هر مقطعی که رسیده ایم به کمک ایشان بوده است."
محمد سخاوت

http://tejaratonline.ir/fa/publication/545/8454

 
                               

  غلامحسین دیاحسین
 
  آدرس ایمیل : gh.diahossein@outlook.com
  آدرس سایت/وبلاگ:
  از همین نویسنده : به جوانها اعتماد كنيد


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :