موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پروژه آبرسانی

a/88735 :کد

0

اختصاص ۸۰ میلیارد اعتبار برای تکمیل دو مجتمع‌ آبرسانی شوش

  ﺳﻪشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -اختصاص ۸۰ میلیارد اعتبار برای تکمیل دو مجتمع‌ آبرسانی شوش

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: در سال جاری اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی «بیت‌موزان» و «میان‌آب» در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: در سال جاری اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی «بیت‌موزان» و «میان‌آب» در نظر گرفته شده است.

 درویشعلی کریمی ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات آب شرب روستایی این شهرستان که در دفتر فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: در سال جاری اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی شهرستان شوش در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: بیشترین مجتمع‌های آبرسانی استان در شهرستان شوش با تعداد چهار مجتمع است در حالی که شهرستان‌‌های دیگر استان یک یا دو مجتمع آبرسانی دارند.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان با اشاره به شرایط نامناسب اعتبارات در سال گذشته تصریح کرد: در سال 94 علاوه بر خشکسالی در ارتباط با آب، در حوزه اعتبارات نیز با خشکسالی و کمبود مواجه بودیم.

کریمی ادامه داد: برای تکمیل و احداث مجتمع‌های آبرسانی بیت‌موزان و میان‌آب، 8 میلیارد تومان از اعتبارات صندوق توسعه اختصاص پیدا کرده است.

وی بیان داشت: پیش‌بینی ما برای تکمیل پروژه آبرسانی میان‌آب در خردادماه سال 96 است اما نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم که در دهه فجر امسال بتوانیم تکمیل این پروژه را به سرانجام برسانیم.

این مسؤول گفت: برای توسعه شبکه پراکنده مجتمع آبرسانی بیت موزان، 65 کیلومتر و برای مجتمع میان‌آب 16 کیلومتر مناقصه گذاشته شده است.

کریمی همچنین از ایجاد کارگروه ویژه برای رسیدن به یک شناسنامه جامع و شامل در حوزه آب روستایی شوش خبر داد و گفت: این کارگروه که به عنوان یک سند کارشناسی شده برای مدیریت در حوزه آبفار این شهرستان است از هفته آینده تشکیل می‌شود.

                               

خوزستان     شوش                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :