موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خطبه های نماز جمعه

a/89514 :کد

0

هدف آمریکایی‌ها از آتش‌بس تقویت گروه‌های تروریستی است

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -هدف آمریکایی‌ها از آتش‌بس تقویت گروه‌های تروریستی است

نماینده ولی فیقه در خوزستان:هدف آمریکایی‌ها از آتش‌بس تقویت گروه‌های تروریستی است/ باید برای بانک‌ها فاتحه خواند

نماینده ولی فیقه در خوزستان:

هدف آمریکایی‌ها از آتش‌بس تقویت گروه‌های تروریستی است/ باید برای بانک‌ها فاتحه خواند

آیت‌الله سید محمد علی موسوی جزایری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهرستان با اشاره به مساله برجام و سخنان مقام معظم رهبری اظهار کرد: غربی‌ها و آمریکا به تعهداتی که داده بدند وفا نکرده و به همین دلیل اثراتی که در پسابرجام مشاهده می‌کنیم بسیار کم است.

وی با اشاره به موفقیت‌های مقاومت اسلامی در سوریه افزود: این موفقیت‌ها در سوریه بسیار خوب است ولی آمریکایی‌ها با اعلام کردن آتش‌بس به دنبال فرصت دادن به گروه تروریستی داعش هستند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تاکید بر اینکه آتش بس به منزله فرصت دادن به گروه‌های تروریستی به هیچ‌وجه قابل قبول نیست خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها در گذشته نیز برای ضربه زدن به نیروهای حزب الله از این روش استفاده کرده‌اند.

جزایری با اشاره به روز صنایع کوچک و اینکه این صنایع با تمام ظرفیت‌های خود کار نمی‌کنند و یا تعطیل هستند تصریح کرد: دولت باید برای رفع مشکل بیکاری جوانان با این مساله بپردازد.

وی با تاکید بر اینکه استاندار باید برای نظارت بر بانک‌های استان یک هیات نظارت تشکیل دهد عنوان کرد: توجه کردن به امور صنایع کوچک وظیفه و کار بانک‌ها است.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه سیستم حمایت بانک‌ها از صنایع کوچک فلج است گفت:‌ باید برای بانک‌ها فاتحه خواند و مسؤولان دولتی به داد این زخمی که بر اثر 8 سال جنگ وارد شد برسند.

جزایری با بیان اینکه متاسفانه به ایستان خوزستان بی توجهی شده است اضافه کرد: این وضعیت نابسامان باعث زمین‌گیر شدن استان شده و بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات به وظایف خود عمل نکرده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :