موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ماهشهر

a/92926 :کد

0

تجمع اعتراضی کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۳۳۴   
 تحلیل ایران -تجمع اعتراضی کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام

در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار صورت گرفتتجمع اعتراضی کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام مقابل فرمانداری ماهشهر

جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر‌امام در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام از صبح امروز در اعتراض به وجود تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع‌کنندگان که تعدادشان بیش از 100 نفر بود خواستار یکسان‌سازی قراردادهای جاری و آتی کارکنان قراردادی مدت موقت و پرداخت حقوق و مزایا با توجه به شرایط و محیط کار و کارگاه یکسان و یکنواخت و با استناد به ماده 27 قوانین حاکم بودند.

بر اساس این گزارش، معاون فرماندار شهرستان ماهشهر برای ارائه توضیحات لازم و رسیدگی به مشکل به وجود آمده در جمع معترضان حضور پیدا کرد.

سالم عبادی در جمع این تجمع‌کنندگان گفت: در چند روز گذشته جلساتی با مدیران ارشد پتروشیمی بندر امام برگزار شده و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف و کارکنان پتروشیمی بندر امام به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.

 این تجمع پس از حضور و سخنان معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به پایان رسید.

                               

خوزستان     ماهشهر                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :