موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی توزیع میوه شب عید

a/53599 :کد

0

توزیع میوه شب عید استان از ۲۵ اسفندماه آغاز می شود

  یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -توزیع میوه شب عید استان از ۲۵ اسفندماه آغاز می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع‌انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت میوه شب عید این استان روز ۲۴ اسفندماه تعیین و از روز ۲۵ اسفند در جایگاه‌های عرضه توزیع می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع‌انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت میوه شب عید این استان روز ۲۴ اسفندماه تعیین و از روز ۲۵ اسفند در جایگاه‌های عرضه توزیع می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم ازیاسوج، مجید محنایی عصر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: قیمت میوه شب عید روز 24 اسفندماه تعیین و روز 25 اسفندماه به عاملان فروش و دستگاه‌های نظارتی اعلام و از طریق نصب بنر به مصرف‌کنندگان اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با تأکید بر تشکیل کمیته‌های نظارت و بازرسی در سطح شهرستان‌های استان، افزود: سازمان تعاون روستایی ضمن ارزیابی میزان ذخیره، آمادگی داشته باشد در صورت نیاز، خرید مقطعی نیز انجام دهد.

محنایی تصریح کرد: دستگاه‌های عضو ستاد تنظیم بازار نماینده تام‌الاختیار خود را به منظور پاسخگویی به درخواست‌های مردم در ایام عید در مرکز استان و در سطح شهرستان‌ها منصوب کنند.

وی بیان کرد: با توجه به گردش‌پذیر بودن و واقع‌شدن استان در مسیر عبور گردشگران از شمال به جنوب کشور، اصناف استان موظف شوند نیازهای عمومی مردم مانند نان، تخم مرغ و غیره را در ایام عید تأمین کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره برپایی نمایشگاه عیدانه در سطح استان نیز گفت: صنعت و معدن در اسرع وقت پیشنهادات کارشناسی و توجیه لازم برای برپایی این نمایشگاه را به استانداری ارائه دهد تا در صورت تأیید این نمایشگاه هرچه سریع‌تر برپا شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :