موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتصاب

a/65739 :کد

0

انتصاب داربام به سمت سرپرستي اداره روابط عمومی استانداری

  پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -انتصاب داربام به سمت سرپرستي اداره روابط عمومی استانداری

مدیرکل حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سیدمحمود داربام را به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

مدیرکل حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سیدمحمود داربام را به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

 

به گزارش تحليل ايران و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سیدمحمد موحدپور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت کار اطلاع‌رسانی و همچنین استفاده از نیروهای باتجربه و متخصص در این حوزه گفت: روابط عمومی یکی از دوایر مهم و اثرگذار در هر دستگاه و سازمانی به شمار می‌رود که اهمیت این کار در استانداری به عنوان پیشانی همه دستگاه‌ها و ادارات دوچندان است.

 

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به تغییراتی که در چارت روابط عمومی‌ها ایجاد شده است و با شناختی که از سیدمحمود داربام در سال‌های گذشته داشته‌ایم وی را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کردیم.

 

این مسئول با قدردانی از زحمات کسانی که در عرصه اطلاع‌رسانی استان نقش دارند، تصریح کرد: داربام فرد ناشناخته‌ای در عرصه اطلاع‌رسانی استان نیست و به خوبی با موضوع تعامل روابط عمومی و رسانه آشنایی دارد.

 

موحدپور با درخواست از خبرنگاران و اصحاب رسانه برای حفظ ارتباط کنونی خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که این ارتباط در آینده نیز همچنان ادامه داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :