موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سیل زدگی

a/66244 :کد

0

۲۱۲ میلیارد تومان خسارت در پی وقوع سیل و بارش تگرگ در استان

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۳
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -۲۱۲ میلیارد تومان خسارت در پی وقوع سیل و بارش تگرگ در استان

استاندار کهگیلویه وبویراحمد از وارد آمدن بیش از ۲۱۲ میلیارد تومان خسارت در پی وقوع سیل و بارش تگرگ شدید در این استان خبرداد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد از وارد آمدن بیش از 212 میلیارد تومان خسارت در پی وقوع سیل و بارش تگرگ شدید در این استان خبرداد.

 

به گزارش تحلیل یران و به نقل از ایسنا، سید موسی خادمی افزود: وقوع سیل با وجود که در برخی مناطق استان 145 تا 150 میلی متر بارش داشته‌ایم تلفات جانی در پی نداشت.

 

وی با اشاره به اینکه به بخشهای کشاورزی، زیرساختهای عمرانی و خدماتی، تاسیسات زیربنایی، دامپروری و راههای ارتباطی روستاهای استان خسارت زیادی وارد شده است، بیان کرد: منازل مسکونی در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده دچار آبگرفتگی شد و بر اثر طوفان و بارش های شدید موجب قطع خدمات آب، برق و تلفن در شهرستان لنده طی ساعاتی از شبانه روز گذشته شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: راه ارتباطی بیش از 200 روستا استان بخصوص در بخشهای چاروسا، دیشموک، سوق و بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه و روستاهای شهرستان لنده مسدود شده است.

 

خادمی تصریح کرد: بیش از 200 کیلومتر راه ارتباطی در مناطق عشایری این استان کهگیلویه و بویراحمد قطع شده است.

 

وی ادامه داد: میزان دقیق خسارت وارده در اثر سیل و تگرگ شدید به بخشهای مختلف استان نیاز به برآورد و بررسی دقیق دارد و این امر در حال انجام است.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: نیروهای راهداری و سایر دستگاه های خدمات رسان و امدادی در حال تلاش برای خدمات رسانی و بازگشایی جاده ها و امداد رسانی در مناطق روستایی و عشایری استان هستند./ سایت استان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :