a/66993 :کد

0

انتخاب شرکت آب منطقه ای به عنوان دستگاه برتر استانی

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -انتخاب شرکت آب منطقه ای به عنوان دستگاه برتر استانی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاسی، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل انتخاب این شرکت به عنوان دستگاه برتر استان، تقدیر کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اهدای لوح سپاسی، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل انتخاب این شرکت به عنوان دستگاه برتر استان، تقدیر کرد.


به گزارش تحلیل ایران و به نقل از عصردنا؛ در این لوح سپاس که به امضای استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد رسیده، آمده است:'در راستای اهداف نظام فنی و اجرایی کشور به عنوان مجموعه اصول، فرایندها و اسناد مربوط به مدیریت، پدیدآوری و بهره برداری طرح ها و پروژه های سرمایه ای و در سال احیای مجدد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1394 مورد ارزیابی و آن شرکت به عنوان دستگاه برتر شناخته شده است.


در ادامه عنوان شده است: اهتمام و تلاش جنابعالی و مجموعه کارکنان، مهندسان مشاور و پیمانکاران طرف قرارداد در تحقق این امر موثر و گامی در جهت توسعه و عمران استان می باشد.

 

بی تردید تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در توسعه موزون کشور و دستیابی به افق چشم انداز ایران 1404، نیازمند برنامه ریزی مدون و پوشش و اهتمام والای همه کارکنان، مدیران و دست اندرکاران عرصه سازندگی است.


در پایان این تقدیرنامه بیان شده است: بدینوسیله به پاس این زحمات ارزنده، از جنابعالی، مدیران و معاونان، مهندسان ناظر و کارشناسان و سایر عوامل مرتبط تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه در راه توسعه و عمران کشور و استان شاهد موفقیت های روزافزون باشیم.'

 


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :