موضوعات ‌مرتبط: سیاسی عزل و نصب

a/79324 :کد

0

کدام مدیران دولتی استان عزل خواهند شد؟

  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -کدام مدیران دولتی استان عزل خواهند شد؟

شنیده ها از برکناری مدیران اجرایی دستگاه های دولتی استان در آینده نزدیک حکایت دارد.

 

 

شنیده ها از برکناری مدیران اجرایی دستگاه های دولتی استان در آینده نزدیک حکایت دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از بویرنیوز؛ با گذشت زمان کوتاهی در ایام اخیر تغییرات زیادی هم صورت گرفت و هرچند افراد تغییر یافته جایگاه های ارشد دستگاه خود را نداشته اند اما سمت های آنان، مهم به حساب می آید.

 

صحبت های فرمانداران شهرستان های بویراحمد و گچساران مبنی بر تغییر و تحول در ادارات، گمانه ها در این خصوص را افزایش داده است.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست، مدیریت درمان تامین اجتماعی، معاون سازمان صنعت و معدن و تجارت، مدیر پشتیبانی و رفاه جهاد کشاورزی، مدیرکل سیاسی استانداری، رئیس شرکت گاز بویراحمد، بخشدار مرکزی بویراحمد و رئیس اداره راه و شهرسازی چرام مهمترین انتصابات اخیر بعد از انتخابات هستند.

 

چند تغییر در دانشگاه یاسوج، کمیته امداد، آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد نیز صورت گرفت که در زمره تغییرات پساانتخاباتی قرار دارند.

 

در همین حال پیشتر سخن از تغییر دو معاون استاندار شنیده می شد که گویا فعلا این تغییرات متوقف شده و یا به زمان دیگری موکول شده است.

 

همچنین یکی از رسانه های مخالف دولت خبر از برکناری سه مدیرکل داده است که بعید بنظر می رسد چنین اتفاقی بیفتد، ولی احتمال تغییر یکی از مدیران کل در روزهای آتی و ریاست یکی از سازمان های مهم دور از انتظار نیست.

 

البته مدیران شهرستانی هم به احتمال زیاد باید آماده موج بعدی تغییرات باشند و جور بازار عزل و نصب ها را به دوش بکشند.

 

پاسخ به این سوال که کدام مدیران در کهگیلویه و بویراحمد تغییر می کنند را نمی توان تا چند روز آینده به یقین گفت ولی با ساکن شدن نمایندگان در مجلس و انتخاب هیات رئیسه کمیسیون ها به احتمال فراوان شاهد تغییرات بیشتری خواهیم بود و مدیران اقتصادی و عمرانی هم به احتمال زیاد در راس تغییرات هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :