موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سفر هیات دولت

a/79807 :کد

0

کهگیلویه وبویراحمد باید همچنان چشم انتظار سفرهیات دولت بماند

  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -کهگیلویه وبویراحمد باید همچنان چشم انتظار سفرهیات دولت بماند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: زمان سفر هئیت دولت به استان مشخص نیست و تاریخی برای سفر هم تعیین نشده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: زمان سفر هئیت دولت به استان مشخص نیست و تاریخی برای سفر هم تعیین نشده است.


به گزارش تحلیل ایران؛ سید موسی خادمی عصر دیروز در نشست اقتصاد مقاومتی بر لزوم عملیاتی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و گفت: مدیران علمکرد خود در خصوص اقتصاد مقاومتی را به صورت دقیق ثبت و در جلسه گزارش دهند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز اولین نشست اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شد که برخی از دستگاه‌ها در تهیه گزارشات خود دقت لازم را نکرده بودند و آمارهای اشتباه ارائه شد که این آمارها اصلاح و در نشست بعدی به صورت دقیق گزارش داده شود.

 

وی با بیان اینکه عملیاتی کردن برخی از طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های اقتصادی مقاومتی نیازمند اعتبار است، افزود: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌ها نیازمند اعتبار است که امیدواریم اعتبارات هر چه سریع‌تر تخصیص داده شود تا از آن در طرح‌ها و پروژه‌ها استفاده کنیم.

 

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در گزارشی که دستگاه‌ها ارائه کردند، دقت و توجهی نشده بود، گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی هر دو هفته یک بار در روزهای چهارشنبه برگزار می‌شود که تا دو هفته مانده به جلسه بعدی دستگاه‌ها وظایف خود را انجام دهند و برنامه خوبی ارائه کنند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان سفر هئیت دولت به استان مشخص نیست و تاریخی برای سفر هم تعیین نشده است اما دستگاه‌ها پروژه‌های کلنگ‌زنی، افتتاحی و بازدیدی خود برای بازدید وزرای در سفر آتی هیئت دولت به استان را به دفتر امور عمرانی بدهند./ عصردنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :