موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/85432 :کد

0

حضور فوتبالیست جوان دهدشتی در لیگ برترفوتبال کشور/تصاویر

  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۵۷۶   
 تحلیل ایران -حضور فوتبالیست جوان دهدشتی در لیگ برترفوتبال کشور/تصاویر

بانظر عبدالله ویسی ،فوتبالیست جوان دهدشتی به تیم سپاهان اصفهان پیوست.

بانظر عبدالله ویسی ،فوتبالیست جوان دهدشتی به تیم سپاهان اصفهان پیوست.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از کبنانیوز؛ صابر دیده ور فوتبالیست ۲۰ ساله دهدشتی فوتبال خود را از نوجوانان باشگاه فوتبال کشاورز دهدشت آغاز کرد وبعد از آن به مدت دو سال به تیم جوانان نفت وگاز گچساران پیوست.

 

دیده ور پله های ترقی را سال به سال در فوتبال طی کرد و به خاطر استعداد خوبی که در این رشته داشت به تیم امیدهای سپاهان پیوست. این فوتبالیست جوان ۳ سال برای تیم امید سپاهان توپ زد که ماحصل آن دونایب قهرمانی با این تیم در مسابقات قهرمانی کشور بود واز همه مهمتر با ۱۷ گل پاس در لیگ امیدهای کشور به عنوان گل سازترین بازیکن لیگ شناخته شد.

 

صابر دیده ور از مربیان پایه خود ،مرتضی کشاورز و امیر حمزه ناظری و حسن عنبریان که زحمات زیادی را برای رشد ایشان کشیدند تقدیر میکند.

 

دیدور در هافبک چپ توب می زند و با توجه به بازیهای درخشانی که در تیم امید سپاهان از خود نشان داد نظر مساعد عبدالله ویسی مربی برتر کشور را در تیم بزرگسالان سپاهان اصفهان جلب کرده است وایشان با قراردادی ۳ ساله به تیم بزرگسالان سپاهان پیوسته است که در لیگ سال جاری برای این تیم در لیگ برتر ایران بازی خواهد کردوافتخار دیگری را برای شهرستان کهگیلویه (دهدشت) واستان کهگیلویه وبویراحمد رقم خواهد زد.

 

۱۵

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :