موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/123063 :کد

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهردا

نگهداری ازفضای سبز نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است

  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -نگهداری ازفضای سبز نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج گفت: نگهداری از پارک ها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج گفت: نگهداری از پارک ها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است.

به گزارش تحلیل ایران، قانع حسینی امروز دوشنبه در مراسم تجلیل از ناظرین ومدیران واحد فضای سبز مناطق سه گانه شهرداری سنندج با بیان اینکه اولویت نخست سازمان پارک ها احداث و نگهداری از فضاهای سبز شهری است گفت: شهروندان و ناظرین فضای سبز این سازمان نقش بسزایی در نگهداری از فضا های سبز شهری دارند.

 

وی فضای سبز را یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهری خواند و عنوان کرد: فضای سبز علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تاثیر گذار است.

وی بیان کرد: امروز احداث فضاهای  سبز در سطح شهر ها بسیار حائز اهیمت است و نگهداری از پارک ها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است.

 

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج نقش ناظرین و مدیران فضاهای سبز را در حفظ و نگهداری از فضاهای سبز را بسیار تاثیر گذار خواند و اضافه کرد : انجام بموقع عملیاتی نظیر هرس درختان  ، آبیاری، سمپاشی  وکود پاشی  را از جمله اقداماتی برشمرد که در حفظ و نگهداری فضاهای سبز اهمیت دارد.

 

حسینی عنوان کرد: امسال هم برنامه ریزی مناسبی برای احداث فضاهای سبز در سطح شهر صورت گرفته که با همکاری  کارکنان واحد فضای سبز مناطق سه گانه نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد

 

وی بیان کرد :  در سالجاری  وبا هدف حفظ و نگهداری از فضاهای سبز شهری  و همچین ارتقاء دانش  کارکنان فضاهای سبز دورهای آموزشی برگزار می شود.

وی اظهارداشت: امیدواریم با همکاری و تعامل ناظرین ومدیران وکارکنان واحد های فضای سبز و همچین مشارکت شهروندان بتوانیم در نگهداری و زیبا نگه داشتن پارک‌ها و فضاهای سبز شهری اقدامات موثری انجام دهیم.

                               

مدیرعامل     سازمان     فضای سبز     سنندج        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :