موضوعات ‌مرتبط: ورزشی مسابقات کاراته

a/46498 :کد

0

پلدختر قهرمان مسابقات کاراته استان لرستان شد

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۶
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -پلدختر قهرمان مسابقات کاراته استان لرستان شد

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران ، علی‌محمد نورعلی‌وند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: برای نخستین بار پس از ۱۹ سال این مسابقات به میزبانی پلدختر با ۱۱ تیم از شهرستان‌های استان لرستان

پلدختر قهرمان مسابقات کاراته استان لرستان شد

 

 

تیم کاراته شهرستان پلدختر قهرمان مسابقات انتخابی کاراته استان لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران ، علی‌محمد نورعلی‌وند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: برای نخستین بار پس از 19 سال این مسابقات به میزبانی پلدختر با 11 تیم از شهرستان‌های استان لرستان با 150 ورزشکار شرکت کردند.

وی افزود: این مسابقات در رده نونهالان در هشت وزن، نوجوانان در هفت وزن، جوانان در 6 وزن، امید در 6 وزن و بزرگسالان در 6 وزن در رشته‌های کاتای تیمی و انفرادی در پنج گروه انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر تصریح کرد: تیم پلدختر با کسب 16 مدال طلا، 12 مدال نقره و 22 مدال برنز قهرمان مسابقات انتخابی کاراته استان لرستان شد.

وی کیفیت این مسابقات را بالا توصیف و عنوان کرد: استقبال مردم و ورزش‌دوستان پلدختری از این مسابقات خوب بود.

نورعلی‌وند بیان کرد: این شهرستان دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای کم‌نظیر در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله کاراته است که به طور قطع اگر تلاش‌های مجدانه ادامه یابد، ورزشکاران شهرستان حرف‌های بسیاری در سطح استان و کشور برای گفتن دارند.

وی با اشاره به توانمندی‌های خوب کاراته شهرستان به ویژه جوانان و نوجوانان مستعد در این رشته ورزشی، خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی برای ارتقای این رشته تلاش کرد.

 

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :