موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/47188 :کد

0

پیروزی شیرین خیبر خرم آباد مقابل گیتی پسند اصفهان

  چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۱:۰۵
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -پیروزی شیرین خیبر خرم آباد مقابل گیتی پسند اصفهان

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه مسابقات لیگ دسته اول توانست با پیروزی مقابل گیتی پسند اصفهان ۳ امتیاز دلچسب بازی را کسب کند. به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از لرستان ، از سری مسابقات لیگ دسته اول فو

پیروزی شیرین خیبر خرم آباد مقابل گیتی پسند اصفهان/ صعود 2 پله ای برای خیبر

 

 

 

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه مسابقات لیگ دسته اول توانست با پیروزی مقابل گیتی پسند اصفهان 3 امتیاز دلچسب بازی را کسب کند.

 به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از لرستان ، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور  خیبر خرم آباد به گیتی پسند اصفهان رفت.

در این بازی که در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار شد، تیم خیبر خرم آباد پذیرای گیتی پسند اصفهان بود که در حضور نزدیک به 5 هزار هوادر پرشور با نتیجه دو بر یک از سد این تیم سر سخت اصفهانی عبور کند.

گل نخست این دیدار  در دقیقه 6 بازی توسط یزدان عباسیان از روی نقطه پنالتی برای گیتی پسند به دست آمد تا این تیم را در نیمه نخست از رقیب سر سخت پیش بیاندازد.

بعد از گل اول این دیدار خیبری ها به سمت دروازه تیم مهمان خیز بردند و توانستند چندین موقعیت خطرناک را روی دروازه گیتی پسند ایجاد کنند که با خروج و واکنش زیبای دروازه بان هر کدام دفع شدند.

 

در نیمه دوم، خیبر که نمی خواست در خانه مغلوب حریف شود سرتا پا حمله شد و تیم گیتی پسند را به لاک دفاعی فرو برد تا این که در دقیقه 61  ضربه ایستگاهی مجید هوتن خیبر را به گل تساوی رساند و باعث شد 2 تیم به شرایط برابری برسند.

در ادامه موج حملات خیبری ها ادامه داشت، اما هر کدام از موقعیت ها با بی دقتی مهاجمان و هوشیاری خط دفاعی تیم حریف به گل تبدیل نمی شدند تا این که مدافع گیتی پسند به تنهایی کار مهاجمان خیبر را انجام داد و در یک  ضربه سر اشتباهی توپ را از بالای دستان گلر به درون دروازه خودشان راهی کرد تا خیبر بتواند مزد زحمات خود را به این شکل دریافت کند.

خیبر با این برتری جمع امتیازاتش را به عدد 33 رساند و توانست به 2 پله بالاتر در جدول رده بندی صعود کند. 

اسامی بازیکنان و کادرفنی خیبر خرم آباد:
 
 محمد‌علی نعمتی، فرزاد بهاری، محمد ویزواری، امیر منصوریان، مهدی عبدی (از دقیقه 52 مصطفی علیخانی)، سجاد خسروی (از دقیقه 43 حمید گلزاری)، مجید هوتن( دقیقه 74 یاسر درویشی)، محمود قائدرحمتی، علی صدرا، رضا حاتمی و فرشاد امامی
سرمربی: علی نیکبخت، سرپرست: سید مسعود شاهرخی
 
اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم گیتی پسند اصفهان:
مهیار حسن‌نژاد، حمید شفاعت، محمد امینی، ایمان کیانی، فرشاد محمدی، علی دهقان، محمد صلسالی(از دقیقه 82 حمید کاظمی)، مهران امیری، مصطفی شجاعی، یزدان عباسیان(از دقیقه 83 بابا محمدی)، سعید عبدالله‌پور
سرمربی: واهیک طوسیان؛ سرپرست: حامد قوچانی
 
 
منبع:مهر
                               

تیم فوتبال     خیبرخرم آباد                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :