موضوعات ‌مرتبط: سیاسی اقتصاد مقاومتی

a/84797 :کد

0

تصویب ۸۰ پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دورود

  پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -تصویب ۸۰ پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دورود

استاندار لرستان از تصویب ۸۰ پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دورود خبر داد.

تصویب 80 پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دورود


استاندار لرستان از تصویب 80 پروژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دورود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان، هوشنگ بازوند چهارشنبه شب در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان دورود برگزار شد، با اشاره به برگزاری این جلسه اظهار داشت: با عنایت به تصویب سند اقتصاد مقاومتی استان لرستان باید برش شهرستانی این سند را نیز تهیه می‌کردیم که با پس از تهیه این برش امروز اولین جلسه برش شهرستانی در شهرستان دورود برگزار شد.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های متولی و عضو این ستاد در این جلسه پروژه‌های موردنظر را مشخص و برنامه زمان‌بندی اجرای آن‌ها را در سال 95 و 96 مورد بحث و بررسی قرار دادند.


استاندار لرستان بابیان اینکه در شهرستان دورود در مجموع 80 پروژه خاص اقتصاد مقاومتی هستند، خاطرنشان کرد: بیش از 85 درصد این پروژه‌ها ماهیت اشتغال‌زایی و اقتصادی دارند و برخی هم ممکن است درصد پیشرفت فیزیکی آن افزایش یابد.


وی در ادامه با اشاره به پروژه‌هایی که از سوی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی به عنوان نیازهای شهرستان دورود مطرح شده بود، اظهار داشت: یکی از این مشکلات بسترهای درمان در شهرستان دورود و بخش‌های تابعه بود و درخواست داشتند تا درمانگاه‌های شهرستان به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت داشته باشند که مصوب شد و دانشگاه علوم پزشکی پذیرفت که درمانگاه چالانچولان و حدود هفت درمانگاه دیگر استان به صورت شبانه روزی خدمات ارائه دهند.


بازوند یادآور شد: تعدادی پروژه دیگر که جزء نیازهای شهرستان دورود به شمار می‌رفت به تصویب رسید و مقرر شد فرماندار شهرستان دورود به طور ویژه این پروژه‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :