موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس

a/84802 :کد

0

برگزاری نمایشگاه اموال مسروقه

  پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -برگزاری نمایشگاه اموال مسروقه

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در لرستان تداوم دارد.

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد

برگزاری نمایشگاه اموال مسروقه در خرم‌آباد/ اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در لرستان


فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در لرستان تداوم دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان، سردار محمد قنبری عصر دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در استان لرستان اظهار داشت: طی روزهای  گذشته طرح ارتقا اجتماعی در استان لرستان به منظور مبارزه با هرگونه ناامنی و افزایش احساس امنیت در سطح استان با تلاش ماموران انتظامی شهرستان خرم‌آباد، ماموران مبارزه آگاهی استان، مبارزه با مواد مخدر و... در سطح دو محله اسدآبادی و کریم خان گلدشت شرقی اجرا شد.


وی عنوان کرد: در برگزاری طرح ارتقا اجتماعی روزهای گذشته محل‌های فروش ضایعات مظنون به نگهداری اموال مسروقه، گاراژها، سمساری‌ها و... مورد بررسی ماموران آگاهی استان قرار گرفتند که در طی این بازرسی‌ها چهار ضایعاتی بدون مجوز و متخلف پلمب شدند.


سردار قنبری ادامه داد: یکی از برنامه‌های نیروی انتظامی لرستان شناسایی سارقان تحت تعقیب و سابقه‌دار است که در این خصوص طیی طرح ارتقا اجتماعی روز گذشته توانستیم، 30 متهم تحت تعقیب که 10 نفر از آنها سارقان مربوط به جرائم گذشته بوده را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دهیم.


این مسوول اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از اموال مسروقه توسط ماموران ما کشف و ضبط شده و صاحبان آنها شناسایی نشده‌اند، از این رو نمایشگاهی برای شناسایی مال باختگان از اموال مسروقه برگزار می‌شود.


 فرمانده انتظامی استان لرستان بیان کرد: طرح ارتقا اجتماعی در شهرستان خرم‌آباد روز گذشته در سه مرحله اجرا شده که طی اجرای این طرح 14 باب مغازه و دکه ساختگی برای فروش مواد مخدر تخریب،31 نفر معتاد حرفه‌ای و متجاهر، 15 نفر خرده‌فروش مواد مخدر صنعتی و سنتی به همراه مقادیری مواد مخدر دستگیر و کشف شد.


سردار قنبری افزود: در اجرای این طرح 60 دستگاه موتور سیکلت متخلف توقیف که هشت دستگاه از آنها سرقتی و تعدادی نیز پلاک مخدوش بوده‌اند.


وی گفت: پیش‌نویس یک طرح برای اقدام جدی در مناطق پرخطر استان بنا به دستور استاندار لرستان تهیه شده است که در هفته‌های آینده نیز این طرح اجرا و در دستور کار ما قرار دارد.


فرمانده انتظامی استان لرستان بیان کرد: کیف قاپی به عنوان یک جرم خشن که تاثیر روانی بالایی در مردم به خصوص خانم‌ها دارد در نظر گرفته می‌شود، به همین منظور مبارزه با این جرم را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.


وی گفت: هشت تیم موتوری از فرماندهی انتظامی شهرستان خرم آباد با هدف مبارزه با جرم کیف قاپی به کار گرفته شده که این نیروها موتورسوارهای سابقه دار و مشکوک را توقیف و موارد را بررسی می‌کنند.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :