موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ورزشی

a/85725 :کد

0

تجهیزات ورزشی سلسله برای قهرمان پروری مناسب ساخته نشده اند

  ﺳﻪشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۴
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -تجهیزات ورزشی سلسله برای قهرمان پروری مناسب ساخته نشده اند

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات و اماکن ورزشی شهرستان سلسله برای قهرمان پروری مناسب ساخته نشده اند.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی:

تجهیزات ورزشی سلسله برای قهرمان پروری مناسب ساخته نشده اند

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات و اماکن ورزشی شهرستان سلسله برای قهرمان پروری مناسب ساخته نشده اند.

 

 به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان،علی رستمیان روز دوشنبه در  سلسله افزود: شهرستان سلسله روزی به عنوان شهر آسمانخراش های ایران در بحث والیبال مطرح بود اما متاسفانه در این شهرستان حتی یک سالن مسابقات هم وجود ندارد.


وی با اشاره به نبود سالن مسابقات در شهر نورآباد نیز اظهار داشت: در برخی از شهرهای کوچک کشور تمام امکانات ورزشی برای ورزشکاران وجود دارد بنابراین عدالت اجتماعی حکم می کند در شهرستانی که استعدادهای ورزشی فوق العاده وجود دارد امکانات ورزشی مناسب نیز برای ورزشکاران فراهم شود.
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود ورزشکاران ملی پوش الشتری در رشته های والیبال، هندبال و سایر رشته های ورزشی تصریح کرد: همه مسئولان باید به این باور برسند که در صورت توجه و فراهم کردن امکانات ورزشی مناسب، شهرستان سلسله می تواند به عنوان یک قطب ورزشی در سطح کشور مطرح شود.


رستمیان خاطرنشان کرد: داشتن سالن مسابقات و احداث سالن های ورزشی مستقل ویژه بانوان و آقایان در شهرستان های سلسله و نورآباد برای شکوفایی استعدادهای بالقوه ای که در ارتباط با ورزش در این شهرستان ها وجود دارد یک ضرورت است که در سال اقتصاد مقاومتی باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.


وی افزود: با رایزنی هایی که اخیرا با وزیر ورزش و جوانان داشته ایم و توجه ویژه استاندار لرستان، قول مساعد برای رفع مشکلات موجود در حوزه ورزش این شهرستان ها داده است که امیدواریم هرچه سریعتر اجرایی شوند.


نبود سالن مسابقات و سالن های ورزشی مستقل برای بانوان و آقایان از جمله مشکلات موجود در حوزه ورزش شهرستان سلسله است.
شهرستان سلسله با 75هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.


این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.

 

 

 

ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :