موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/87600 :کد

0

بهره برداری از یکهزارو ۶۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

  چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۵
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -بهره برداری از یکهزارو ۶۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از بهره برداری از یکهزارو ۶۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان تا پایان سالجاری خبر داد.

بهره برداری از یکهزارو 600 طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان تا پایان امسال


 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از بهره برداری از یکهزارو 600 طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان تا پایان سالجاری خبر داد.

 

 به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان،محمد اصلانی عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با بیان اینکه 70 طرح هادی تحت عنوان مقاوم سازی در طرح روستایی در استان اجرا خواهند شد، گفت: 300کیلومتر بهسازی راه های روستایی استان تا چهار ماه نخست سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.


وی با اشاره به برقرسانی 36 روستا تا پایان امسال، گفت:همچنین 2روستا با جمعیت بالای یکصد خانوار عملیات برقرسانی آنها تا پایان سالجاری و تعداد 2هزار 133کنترل هوشمند برای مشترکین روستایی انجام خواهد شد.


اصلانی با اشاره به ایجاد شغل پنج هزارو 985 طی 2سال کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تعداد 33مدرسه روستایی تا پایان سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.


وی با اشاره به بیش از 16هزار ایجاد شغل دستگاه های اجرایی استان، گفت: یکهزارو 580میلیارد ریال از معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری به استان اختصاص خواهد شد.


همچنین ادامه داد: بر اساس قابلیت های جغرافیایی، نیروی انسانی، فرهنگی و افزایش نرخ مشارکت روستاییان و توسعه و ترویج صنایع دستی در روستاه های هدف در استان و سهم 30درصدی روستاهها در مشاغل جدید، در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی این مبلغ اختصاص یافته است.

 

 

ایرنا

 

                               

اقتصاد مقاومتی     استان لرستان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :