موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی برق رسانی

a/89338 :کد

0

لرستان برق پایدار نیاز دارد

  جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -لرستان برق پایدار نیاز دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان ،مهندس فریدون خودنیا بیان کرد: به منظور توسعه تولید و انتقال و توزیع نیروی برق، شرکت موظف است با توجه به برنامه‌های اقتصادی و عمرانی استان طرح‌های لازم و قطع

لرستان برق پایدار نیاز دارد

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در مراکز مهم استان باید برق پایدار داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان ،مهندس فریدون خودنیا بیان کرد: به منظور توسعه تولید و انتقال و توزیع نیروی برق، شرکت موظف است با توجه به برنامه‌های اقتصادی و عمرانی استان طرح‌های لازم و قطعی را تهیه و به موقع اجرایی کند.

 

وی اضافه کرد: در تمام شهرها و کشورهای پیشرفته دیگر به صورت هوایی برق را انتقال و توزیع نمی‌کنند بلکه با توجه به علم روز دنیا و به منظور پایداری خطوط این کار را به صورت زمینی انجام می‎دهند.

خودنیا تصریح کرد: انتقال برق به صورت زمینی معایب و مزایایی دارد که البته مزایا و تاثیرات مثبت بیشتر از آثار منفی آن است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به مزایای این طرح اظهار کرد: با انتقال زمینی، خطوط از دسترس عموم خارج شده و زیبایی دیداری شهر افزایش می‌یابد. همچنین ایمنی بالا رفته و خطر آسیب خطوط به خاطر عوامل طبیعی و غیرطبیعی کاهش می‌یابد.

وی هزینه بالای اجرای طرح را عیب آن اعلام کرد و گفت: هدف ما این است که با حمایت نمایندگان مجلس، استاندار و وزارت بتوانیم تمامی خطوط استان را به صورت زمینی عملیاتی کنیم.

خودنیا تصریح کرد: در بیمارستان‌ها و سایر مراکز مهم باید برق پایدار داشته باشیم. اگر برق اتاق عمل قطع شود چه کسی پاسخگو خواهد بود و چه اتفاقی می‌افتد؟

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان یادآور شد: در حال حاضر برای بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد این طرح پیاده شده و تنها حدود 600 متر از آن باقی مانده است که به زودی انجام خواهد شد.

 

ایسنا

                               

خطوط انتقال     برق رسانی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :