موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هفته فرهنگی

a/91494 :کد

0

آغاز به‌کار نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۸
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -آغاز به‌کار نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان

نمایشگاه هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان شامگاه دوشنبه، ۲۵ مردادماه طی مراسمی با حضور مسئولان در محل پارک گفتگوی تهران آغاز به‌کار کرد.

آغاز به‌کار نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان در قالب ۷۰ غرفه

 نمایشگاه هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان شامگاه دوشنبه، ۲۵ مردادماه طی مراسمی با حضور مسئولان در محل پارک گفتگوی تهران آغاز به‌کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان، نمایشگاه هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان شامگاه دوشنبه، ۲۵ مردادماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور، استاندار لرستان و نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.


ماشاءالله بهاروند، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به افتتاح نمایشگاه فرهنگی و اقتصادی استان لرستان، افزود: در این نمایشگاه بالغ بر ۷۰ غرفه برای عرضه توانمندی‌های استان در نظر گرفته شده است.


وی ادامه داد: اجرای برنامه شب‌های فرهنگی لرستان از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در روز اول هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان است.


بهاروند اضافه کرد: در این برنامه مجموعه‌ای از هنرمندان استان در بخش‌های مختلف هنرنمایی می‌کنند و همچنین اجرای برنامه موسیقی محلی نیز در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

ایکنا

                               

هفته فرهنگی     استان لرستان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :