موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب فاضلاب شهری

a/94763 :کد

0

خط انتقال آب کاکارضا به خرم‌آباد بهره‌برداری می‌شود

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۱
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -خط انتقال آب کاکارضا به خرم‌آباد بهره‌برداری می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان گفت: خط انتقال آب کاکارضا به شهر خرم‌آباد تا پایان هفته به بهره‎برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان:

خط انتقال آب کاکارضا به خرم‌آباد بهره‌برداری می‌شود

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان گفت: خط انتقال آب کاکارضا به شهر خرم‌آباد تا پایان هفته به بهره‎برداری می‌رسد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستانحمیدرضا کرم وند عصر امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه پروژه آب‌رسانی کاکا رضا به خرم‌آباد تا پایان هفته افتتاح می‌شود اظهار داشت: این پروژه با فراز و نشیب‌های بسیار و وضعیت اعتباری که داشت با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء عملیات اجرایی این پروژه را به اتمام رساندیم.

 

وی افزود: خط انتقال آب کاکا رضا به تصفیه‌خانه متصل، لوله‌گذاری کانال و تونل پروژه نیز انجام و آب این خط انتقال به محدوده شهر واردشده است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان بابیان اینکه شیر تخلیه آب در جوار پل 9 دی ایجادشده عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته اخیر آب تصفیه‌شده کاکا رضا به‌صورت آزمایشی و محدود به شبکه‌ها متصل شود.

 

وی بیان کرد: کیفیت آب کاکا رضا قابل‌اطمینان است و سختی این آب زیر 200 است.

کرم وند تصریح کرد: آب شرب هیچ‌کدام از شهرهای استان لرستان از سدها تأمین نمی‌شود که به‌عنوان متولیان آب باید تلاش کنیم شهرهای استان لرستان از آب پایدار استفاده کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: سیاست آب و فاضلاب استان به‌گونه‌ای است که شهرها را به سمت آب پایدار و سالم سوق دهیم؛ آزمایشگاه بسیار مدرن و کامل در استان داریم و تأکید بر روی آب سالم به شکلی است که اگر شهرها با قطعی آب مواجه شوند بهتر از این است که آب غیرسالم به مردم بدهیم.

 

 

 

تسنیم

                               

انتقال     آب اراضی     استان لرستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :