موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اعطای تسهیلات

a/95596 :کد

0

۲۹۰۰ میلیارد تسهیلات به واحدهای تولیدی

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۰
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -۲۹۰۰ میلیارد تسهیلات به واحدهای تولیدی

دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی لرستان گفت: ۲۳ بانک لرستان به واحدهای تولیدی و خدماتی معرفی شده توسط برخی دستگاه‌ها، ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات می‌دهند.

 

۲۹۰۰ میلیارد تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی لرستان پرداخت می‌شود

 
 

دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی لرستان گفت: ۲۳ بانک لرستان به واحدهای تولیدی و خدماتی معرفی شده توسط برخی دستگاه‌ها، ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات می‌دهند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از لرستان قدرت‌الله ولدی عصر امروز در جلسه کارگروه اقتصادی استان لرستان اظهار داشت: بحث پرداخت تسهیلات ازدواج، تسهیلات مرتبط به سند اشتغال و پرداخت تسهیلات به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد در آغاز سال به بانک‌های استان لرستان ابلاغ شد که در این جلسه قرار است به بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات توسط بانکهای عامل بپردازیم.

 

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی-خدماتی استان افزود: براساس سند توسعه اشتغال استان، باید تسهیلاتی معادل 2 هزار و 900 میلیارد تومان به واحدهای تولیدی و خدماتی که توسط سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی می‌شوند، پرداخت شود.

 

دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی لرستان با بیان اینکه تعداد بانکهای عامل در سند توسعه اشتغال 23 بانک است، عنوان کرد: تاکنون میزان پرداختی تسهیلات توسط برخی بانک‌ها کم و برخی دیگر نیز بالا بوده است.

 

ولدی با اشاره به لزوم گزارش پرداخت تسهیلات اشتغال از سوی بانک‌ها گفت: بانک‌ها اصلاات لازم درباره مقدار تسهیلاتی که از طریق سند اشتغال و بهین یاب پرداخته اند  انجام و به دفتر هماهنگی امور اقتصادی گزارش دهند.

تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :