موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/103102 :کد

اخبار انتظامی؛

سارقان حرفه‌ای مغازه‌های شهراراک دستگیر شدند

  شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۵
تعداد بازدید : ۶۱۸   
 تحلیل ایران -سارقان حرفه‌ای مغازه‌های شهراراک دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: دو سارق حرفه ای که از مغازه های شهر اراک سرقت می کردند دستگیر شده و در بازجویی ها به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: دو سارق حرفه ای که از مغازه های شهر اراک سرقت می کردند دستگیر شده و در بازجویی ها به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه پلیس، سید نورالدین حسینی اظهار داشت: از مدتی پیش گزارش هایی مبنی بر سرقت از مغازه های شهر اراک به پلیس شهرستان اعلام می شده و بررسی موضوع در دستور پلیس آگاهی استان قرا گرفت.

 

وی افزود: در تحقیقات پلیس از مال‌باختگان مشخص شد که دو جوان با یک دستگاه موتورسیکلت به مغازه های آنان مراجعه و با شگردی خاص اقدام به سرقت از دخل مغازه و یا سرقت اجناس مغازه می کردند.

 

حسینی اضافه کرد: پلیس آگاهی استان موفق شد دو سارق حرفه ای را در این خصوص شناسایی و در عملیاتی هر دو نفر را دستگیر کند.

 

وی خاطر نشان کرد: در بازجویی ها دستگیر شدگان به ۲۰ فقره سرقت از مغازه های سطح شهر اراک اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

یک کشته در پی واژگونی خودروی پژو


شب گذشته بر واژگونی یک خودروی پژو در آزاد راه ساوه- همدان، یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

 

در این سانحه رانندگی که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۹۰ آزادراه ساوه- همدان رخ داد، یکی از سرنشینان خودروی پژو به علت شدت جراحات، در صحنه تصادف در دم جان سپرد و راننده خودرو و یکی دیگر از سرنشینان آن نیز مجروح و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

علت این سانحه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه، عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو اعلام شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :