موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/104994 :کد

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان:

۱۵۰سارق و فروشنده موادمخدر در استان مرکزی دستگیر شدند

  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱۲۵   
 تحلیل ایران -۱۵۰سارق و فروشنده موادمخدر در استان مرکزی دستگیر شدند

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۱۲۰ موادفروش و ۳۳سارق در عملیات پلیس استان خبر داد و گفت: طی این عملیات ها ۴۶ فقره سرقت کشف و ۱۳کیلوگرم مواد مخدر توقیف شد.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۱۲۰ موادفروش و ۳۳سارق در عملیات پلیس استان خبر داد و گفت: طی این عملیات ها ۴۶ فقره سرقت کشف و ۱۳کیلوگرم مواد مخدر توقیف شد.

به گزارش تحلیل ایران، سیامک قاسمی اظهار داشت:  روز گذشته در عملیات های ماموران انتظامی استان، ۳۳ نفر سارق دستگیر شدند و در روند تحقیقات اولیه به ۴۶ فقره انواع سرقت اعتراف کردند که تحقیقات تکمیلی از آنان در حال پیگیری است.

 

وی افزود: ۲۲فقره سرقت از منزل، مغازه و اماکن خصوصی، سرقت دو دستگاه خودرو، چهار دستگاه موتورسیکلت، هفت فقره سرقت محتویات خودرو و ... در این بازجویی ها کشف شد.

دستگیری ۱۲۰موادفروش و معتاد در طرح پاکسازی مناطق آلوده


معاون عملیات فرمانده انتظامی استان همچنین از دستگیری ۱۲۰ مواد فروش و معتاد و کشف حدود 13کیلوگرم انواع موادمخدر در اجرای طرح پاک سازی مناطق آلوده در استان خبر داد.

قاسمی گفت: در تداوم برنامه ریزی پلیس استان در برخورد با هنجارشکنان و افزایش امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی روز گذشته در ۹۱ منطقه آلوده استان اجرا شد.

 

وی افزود: در راستای اجرای این طرح ۱۷۰ نفر به علت جرایمی چون توزیع و نگهداری موادمخدر، مزاحمت، سرقت و ... دستگیر شدند.

 

قاسمی یکی از مهم ترین اولویت های اجرایی این طرح را برخورد با معضل موادمخدر خواند و گفت: طی اجرای این طرح ۱۲۰نفر به علت جرایم مرتبط با مواد مخدر دستگیر شدند و ۱۲ کیلو و ۸۳۸ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.

 

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان همچنین با اشاره به توقیف ۱۰۷ موتورسیکلت و ۲۴خودروی متخلف در این طرح، خاطرنشان کرد: این وسائل نقلیه به علت ایجاد آلودگی صوتی، عدم ارائه گواهینامه و مدارک خودرو توقیف شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :