موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/105545 :کد

در مرکزی:

کاپ قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی نصیب تیم اراک شد

  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -کاپ قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی نصیب تیم اراک شد

مسابقات کیک بوکسینگ رده سنی نونهالان و نوجوانان استان مرکزی با قهرمانی اراک، نایب قهرمانی ساوه و مقام سومی خمین، در ساوه پایان یافت.

مسابقات کیک بوکسینگ رده سنی نونهالان و نوجوانان استان مرکزی با قهرمانی اراک، نایب قهرمانی ساوه و مقام سومی خمین، در ساوه پایان یافت.

به گزارش تحلیل ایران، این مسابقات روز جمعه به مناسبت روز دانش آموز با شرکت ۸۰ورزشکار از شهرستان های اراک، ساوه، خمین، دلیجان و زرندیه در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ساوه برگزار شد.

 

در پایان در رده سنی نونهالان، در وزن ۲۸کیلوگرم سید امیررضا میرحیدری از اراک، در وزن ۳۱کیلوگرم سید عباس میریعقوبی از اراک، وزن ۳۴کیلوگرم امیرسالار میرزایی از ساوه، وزن ۳۹کیلوگرم محمد جواد نادی از ساوه، وزن ۴۳کیلوگرم سعید حسینخانی از اراک، وزن ۴۷کیلوگرم ابوالفضل صوفی از اراک، وزن ۵۱کیلوگرم فرزان ذلفعلی از اراک و در وزن ۵۵کیلوگرم آرمین طالبی از اراک، عناوین نخست را کسب کردند.

 

براساس این گزارش در رده سنی نوجوانان هم، در وزن ۳۵کیلوگرم ابوالفضل ابوالقاسمی از اراک، وزن ۳۸کیلوگرم مهدی شاه محمدی از خمین، وزن ۴۲کیلوگرم مهدی کمانی از خمین، وزن ۴۶کیلوگرم سیدمحمدحسین طالبی از زرندیه، وزن ۵۰کیلوگرم علیرضا رجبی از اراک، وزن ۵۵کیلوگرم امیرمحمد نظافت از ساوه، وزن ۶۰کیلوگرم محمد صفا از ساوه، وزن ۶۵کیلوگرم مسعود حاجیان از اراک، وزن ۷۰کیلوگرم داود خان بابایی از ساوه و وزن به اضافه ۷۰کیلوگرم محمدمهدی مصفا از زرندیه مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

 

در رده بندی تیمی هم،  تیم اراک(دهیاری ضامنجان) با کسب هشت طلا، پنج نقره و چهار برنز در سکوی قهرمانی ایستاد، تیم ساوه با کسب پنج طلا، چهار نقره و چهار برنز به عنوان نایب قهرمان شناخته شد و تیم خمین با کسب سه طلا، چهار نقره و چهار برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.

گفتی است مجیدقاسمی، میثم کمانی، رضا صالحی، محسن کمانی، جواد عزیزی، قاسم چابک و حسین حسینلو داوری این مسابقات را برعهده داشتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :