موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/106940 :کد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

دشمن به دنبال تفرقه افکنی است

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -دشمن به دنبال تفرقه افکنی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مقاومت در برابر توطئه های دشمنان اسلام نیازمند آن است که بیش از هر چیز، وحدت و انسجام را در جامعه افزایش دهیم، چراکه دشمن به دنبال تفرقه افکنی است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مقاومت در برابر توطئه های دشمنان اسلام نیازمند آن است که بیش از هر چیز، وحدت و انسجام را در جامعه افزایش دهیم، چراکه دشمن به دنبال تفرقه افکنی است.

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی اظهار داشت: مومن هرگز ذلت را نمی پذیرد و به همین سبب دشمنان نظامی اسلامی می خواهند تفرقه افکنی کنند تا عزت مسلمانان را نشانه بگیرند.

 

وی افزود: مسلمان واقعی هماره به جای آنکه در خانه غیرخدا را بزند، به سراغ خدا می رود و به او توکل می کند به همین سبب خواستن از خدا عین عزت و سرفرازی و متکی بودن به غیر از خدا مصداق ذلت است.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: امروز دشمن تلاش دارد از طریق اختلاف افکندن میان شیعه و سنی، مقاصد و اهداف خود را جامه عمل بپوشاند و در این مسیر از انواع امکانات فضای مجازی و غیرمجازی بهره می گیرد.

 

دری نجف آبادی گفت: اگر طی چند دهه پس از انقلاب اسلامی توانسته ایم با قدرت در مقابل دشمنان بایستیم به سبب انسجام و وحدت و همچنین پیروی از ولایت فقیه بوده و این مسیر باید ادامه یابد.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به نقش مهم مدیران دستگاه های اجرایی در ایجاد انسجام در جامعه، خاطرنشان ساخت: مدیران دستگاه های اجرایی باید انجام مطالبات مردم و وظایف خود را به بهترین نحو مدنظر قرار دهند چرا که این مساله موجب رضایت و اعتماد بیشتر مردم و در نهایت ایجاد همبستگی و وحدت در جامعه می شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی استان باید در مواجهه با مردم و مطالبات آنها، تواضع و فروتنی داشته باشند و رسیدگی به امور مردم را وظیفه خود بدانند.

دری نجف آبادی با اشاره به ضرورت ارتقای سطح فرهنگی جامعه خاطرنشان ساخت: نهادهای فرهنگی در این زمینه نقش بسیار مهم و موثری دارند و در این راستا یکی از موضوعاتی که نیاز به ترویج و گسترش دارد فرهنگ کتابخوانی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی، اجتماع عظیم اربعین را فرصتی ارزشمند برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و تبیین پیام عاشورا برشمرد و اظهار داشت: مراسم بی بدیل اربعین حسینی(ع) نمادی از عظمت و وحدت جهان اسلام بوده و اجتماع عظیم مسلمانان در اربعین حسینی در عراق، در طول تاریخ بی سابقه است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :