موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/107447 :کد

در استان مرکزی:

آل‌سعود به‌دنبال معرفی اسلام داعشی به جای اسلام ناب‌محمدی است

  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۵
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -آل‌سعود به‌دنبال معرفی اسلام داعشی به جای اسلام ناب‌محمدی است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه جنایت علیه اسلام ناب محمدی با نقشه و پول سعودی - اسرائیلی شکل می‌گیرد، گفت: آل‌سعود به‌دنبال معرفی اسلام داعشی و وهابی به جای اسلام ناب‌محمدی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه جنایت علیه اسلام ناب محمدی با نقشه و پول سعودی - اسرائیلی شکل می‌گیرد، گفت: آل‌سعود به‌دنبال معرفی اسلام داعشی و وهابی به جای اسلام ناب‌محمدی است.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در اجتماع بزرگ عزاداران اربعین حسینی در اراک اظهار داشت: از گذشته تلاش دشمنان اسلام جلوگیری از دیده شدن اسلام ناب محمدی و اصول آن بوده به طوریکه در گذشته برای معرفی اسلام آن‌ را از منظر وهابیت و سلفی‌گری به مردم دنیا معرفی می‌کردند و پس از گذشت زمان امروزه اسلام را مترادف با داعش و تروریست‌ها به دنیا معرفی می‌کنند درحالی که این معانی از اسلام متضاد با مفاهیم اصیل اسلام ناب محمدی است.

 

وی تصریح کرد: تا پیش از انقلاب اسلامی و به راه افتادن جریان اصیل اسلامی، تشیع در دنیا شناخته شده نبود. از سویی در ایران رضا خان که اعتقاد به دین داشت و خود دشمن و مخالف دین اسلام بود و پس از او محمدرضا شاه کاری با دین نداشت و عنصر خود فروخته غرب و آمریکایی‌ها بود، در نتیجه جایی برای معرفی دین نبود.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به شکل‌گیری انقلاب اسلامی گفت: با شکل‌گیری انقلاب اسلامی، زمینه برای ترویج فرهنگ اسلام اهل‌بیت(ع) و اسلام ناب محمدی(ص) در جهان فراهم شد و امام راحل(ره) پرچم اسلام ناب محمدی(ص) را در جهان به اهتزاز در آورد.

 

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی حرکت عظیمی در منطقه و کشورمان به‌وجود آمد که دشمن از طرق مختلف به‌دنبال ضربه‌زدن به آن بود، روزی با تحریم و روزی با تحریک و حمایت صدام و حمله رژیم بعثی به ایران به‌دنبال خاموش‌کردن این انقلاب در نطفه بود که البته موفق نشد و صدالبته که موفق هم نمی‌شود.

 

دری نجف‌آبادی اضافه کرد: آل‌سعود در اوایل انقلاب اسلامی کتابی باعنوان "دور مجوس آمد" را منتشر کرد که امروز هم در کتابفروشی‌های‌شان موجود است و این نشانی دیگر از عداوت و دین‌ستیزی آل‌سعود است.

 

امام جمعه اراک به جنایات آل‌سعود اشاره کرد و گفت: امروز نیز آل‌سعود بدتر از آل‌امیه درحال سرکوب‌کردن فریاد مردم مسلمان مظلوم یمن، سوریه، عراق و بحرین و دیگر کشورهای مسلمان است.

وی افزود: صدام، القاعده، داعش جنایتکاران از این دست همه دست پرورده‌های غرب، رژیم صهیونیستی، آمریکا و آل سعود هستند که به راه افتادند تا چهره حقیقی اسلام را مخدوش کنند چراکه اسلام حقیقی و ناب یعنی اسلام عاطفه، انسانیت و عشق و در فیلم‌هایی که این روزها از اربعین منتشر می‌شود نمایش کاملی از اسلام عاطفه، محبت، عشق را می‌بینیم.

دری نجف آبادی اضافه کرد: اسلام ‌ناب‌محمدی جدای از آن چیزی است که داعش و آل‌سعود با تبدیل پول نفت به بمب بر سر مردم می‌ریزند و هر روز شاهد جنایتی علیه جامعه بشریت و مسلمانان هستیم.

وی تصریح کرد: دشمنان دین و اهل بیت(ع) با شهادت امام حسین(ع) به‌دنبال خاموش کردن چراغ پر فروغ اسلام بودند ولی هیچگاه موفق نشدند و این درحالی است که صدام و پیش از او دیکتاتورهای بعثی در عراق تلاش کردند تا این چراغ پرفروغ را خاموش کنند و بازهم موفق نشدند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: وظیفه امروز ما تبلیغ دین است و ما وظیفه‌ای بزرگ در تبلیغ دین اسلام ناب‌محمدی داریم. امروز مردم مظلوم نیجریه از سوی ارتش این کشور به خاک و خون کشیده می‌شوند در حالی که بوکوحرام در این کشور به جنایت می‌پردازد. این جنایات و نقشه‌های شوم علیه مسلمانان و شیعیان مظلوم را پول و نقشه شوم اسرائیلی - سعودی تامین می‌کند.

وی اضافه کرد: باید تلاش کرد تا اسلام ناب محمدی و اسلام عاشورایی که در برگیرنده جهاد، شهادت، اخلاق، انسانیت، محبت و عدالت است را در جهان معرفی کنیم و این همان دین اصیلی است که امام زمان(عج) در زمان ظهور گسترش‌دهنده آن هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به جریان اربعین گفت: جریان اربعین یک جریان شاخص و طراز است که باید به دنیا معرفی شود چون این جریان احیای دین است و این درحالی است که مسلمانان و شیعیان در این جریان به یک بلوغ فکری و اعتقادی رسیده‌اند.

وی افزود: باید یکپارچه به عظمت اسلام فکر کنیم و با این بلوغ فکری در جهان اسلام، بتوانیم در برابر جریانات انحرافی مقابله کنیم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :