موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/108838 :کد

در استان مرکزی:

مسابقات سبک های آزاد کاراته استان مرکزی در اراک پایان یافت

  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -مسابقات سبک های آزاد کاراته استان مرکزی در اراک پایان یافت

مسابقات انتخابی سبک های آزاد کاراته استان مرکزی با قهرمانی تیم کیوکوشین مات سوی، نایب قهرمانی تیم کیوکوشین ذوالفقار و سومی کیوکوشین اویاما در اراک پایان یافت.

مسابقات انتخابی سبک های آزاد کاراته استان مرکزی با قهرمانی تیم کیوکوشین مات سوی، نایب قهرمانی تیم کیوکوشین ذوالفقار و سومی کیوکوشین اویاما در اراک پایان یافت.

به گزارش تحلیل ایران غلامعباس خوانساری، مسئول سبک های آزاد کاراته استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار مهر در این باره گفت: مسابقات سبک های آزاد کاراته استان مرکزی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان روز جمعه با شرکت یکصد ورزشکار از شهرستان های خمین، شارند، خنداب، اراک، کمیجان و دلیجان در دوره کمربند مشکی و زیر مشکی در اراک برگزار شد.


وی افزود: در رده سنی جوانان در وزن ۴۵ کیلوگرم محمد جواد حسنی و علیرضا عظیمی، در وزن ۵۰ کیلوگرم مهدی رضایی و ماهان دلیانی، در وزن ۵۵ کیلوگرم علی فشکی و سپهر رسولی، در وزن ۶۰کیلوگرم مهدی طاهری و علی کاظمی، در وزن ۶۵کیلوگرم محمد امیدی و سجادفراهانی، در وزن ۷۰کیلوگرم عارف علی دادی و مسعود رضایی و در وزن ۷۵ کیلوگرم محمد یوسفی و اسماعیل شریفی اول شدند.

 

مسئول سبک های آزاد کاراته استان مرکزی تصریح کرد: در وزن آزاد هم محمد جواد نوروزی و محمدطاهری در دوره کمربند مشکی و زیر مشکی عناوین نخست را کسب کردند.


خوانساری بیان داشت: همچنین در رده سنی بزرگسالان، در وزن ۶۰کیلوگرم ناصر جهانبخش و علی کاظمی، در وزن ۶۵ کیلوگرم غلامرضا خوانساری و وحید بزچلویی، در وزن ۷۰کیلوگرم محمد احمدی و رضاصحرایی، در وزن ۷۵کیلوگرم محمد افشار و علی قربانی، در وزن ۸۰کیلوگرم سعید عباسی و مصطفی یاس بلاغی، در وزن ۸۵ کیلوگرم رضا عسگری و در وزن ۹۰کیلوگرم اکبر عباسی در دوره کمربند مشکی و زیر مشکی عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

 

در رده بندی تیمی نیز تیم سبک کیوکوشین مات سوی در جایگاه نخست ایستاد، تیم سبک کیوکوشین ذوالفقار دوم و تیم کیوکوشین اویاما سوم شد.

نفرات برتر این مسابقات به رقابت های قهرمانی سبک های آزاد کاراته کشور اعزام می شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :