موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/108961 :کد

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان مرکزی

عملیات اجرایی شهرک تخصصی پتروشیمی خمین آغاز شد

  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -عملیات اجرایی شهرک تخصصی پتروشیمی خمین آغاز شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: پیرو مراسمی که در سفر هیئت دولت به استان مرکزی داشتیم عملیات اجرایی شهرک تخصصی صنایع پایین‌دستی پتروشیمی شماره دو در مجاورت شهرک صنعتی خمین آغاز شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: پیرو مراسمی که در سفر هیئت دولت به استان مرکزی داشتیم عملیات اجرایی شهرک تخصصی صنایع پایین‌دستی پتروشیمی شماره دو در مجاورت شهرک صنعتی خمین آغاز شد.


به گزارش تحلیل ایران مصطفی آمره در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به تحولات در زیرساخت‌های حوزه شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: به‌ دنبال صحبت‌هایی که در سفر هیئت دولت به استان انجام شد و مطالباتی که داشتیم عملیات اجرایی شهرک تخصصی صنایع پایین‌دستی پتروشیمی شماره دو در مجاورت شهرک صنعتی خمین آغاز شد و پیگیر مصوبه هیئت وزیران آن هستیم و چند جلسه‌ای در همین راستا در تهران داشتیم که به ارائه گزارشات توجیهی پرداختیم و امیدواریم که هرچه زودتر این مصوبه صادر شود.

 

وی افزود: در حوزه زیرساخت‌ها قرارداد تکمیل شبکه گازرسانی فاز توسعه مامونیه را در دستور کار داشتیم که الان پیمانکار آن انتخاب شده و عملیات اجرایی آن آغاز شده است و امیدواریم تا پایان سال عملیات تکمیل شبکه گاز را در فاز توسعه مامونیه شاهد باشیم.

 

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان مرکزی تصریح کرد: در زمینه آبرسانی شهرک‌های صنعتی پیرو خرید انشعاب آب از شرکت آب منطقه‌ای بحث انتقال خط انتقال آب در شهرک‌های صنعتی راونج و نخجیران درحال انجام است و پیمانکار آنها انتخاب و نهایی شده و کار شروع شده است.

 

آمره بیان کرد: انتقال آب به خمین طراحی نهایی شده است و امیدواریم در همین ماه شاهد برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار باشیم و هم‌زمان طراحی آبرسانی و خط انتقال به شهرک صنعتی خمین و ناحیه شهرک صنعتی شهید سعیدی یا همان شهابیه درحال انجام است.

وی ادامه داد: فاز جدید خیرآباد که هزار و 600 هکتار است و در سنوات گذشته زمین آن تملک شده و فاز عملیاتی آن 400 هکتار است از دیگر طرح‌هایی است که تکمیل زیرساخت‌های آن را در دستور کار داریم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :