موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/109598 :کد

مدیرکل دارایی استان مرکزی

بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان از درآمدهای استان مرکزی وصول شد

  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان از درآمدهای استان مرکزی وصول شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: توانسته‌ایم بالغ بر ۹۸.۴ درصد سهمیه ۸ ماهه را معادل ۲ هزار و ۵۰ میلیارد تومان از درآمدهای استان را وصول کنیم.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان مرکزی گفت: توانسته‌ایم بالغ بر ۹۸.۴ درصد سهمیه ۸ ماهه را معادل ۲ هزار و ۵۰ میلیارد تومان از درآمدهای استان را وصول کنیم.


به گزارش تحلیل ایران حسن میرزاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصاد و دارایی در استان در مقایسه با اقدامات کشور اظهار داشت: براساس آمار منتشره توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نقل از وزیر دارایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی توسعه استان دولت در 7 ماهه امسال تنها 84 درصد از تکالیف خود را محقق کرده این در حالی است که در استان مرکزی این رقم به 98.4 درصد محقق شده و از میانگین کشوری جلوتر هستیم.

 

وی افزود: قانون‌گذار دریافتی استان مرکزی را در سال 95 مبلغی بالغ بر 3 هزار و 126 میلیارد تومان مکلف کرده است و مقرر شد که درآمدهای استان مرکزی اعم از استانی و ملی وصول شود سهم استان مرکزی از رقم مصوب 8 ماهه سال 95 مبلغی بالغ بر 2 هزار و 84 میلیارد تومان است.

 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده توسط ستاد درآمد و تجهیز منابع استان و رهنمودهای صحیح استاندار مرکزی و بهبود وضعیت صنایع در استان مرکزی توانسته‌ایم بالغ بر 98.4 درصد سهمیه 8 ماهه را معادل 2 هزار و 50 میلیارد تومان وصول کنیم.

 

میرزاخانی ادامه داد: از مبلغی که تاکنون وصول شده مبلغ 887 میلیارد و یک صد میلیون تومان به درآمدهای استانی مربوط است و مبلغ یک هزار و 163 میلیاد تومان از این رقم به درآمدهای ملی 8 ماهه اختصاص دارد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :