موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111864 :کد

باحضور نماینده ولی‌فقیه در استان:

خادمان شهدا در "کنگره بزرگ شهدای قشر کارگری" دراراک تجلیل شدند

  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -خادمان شهدا در "کنگره بزرگ شهدای قشر کارگری" دراراک تجلیل شدند

خادمان شهدا در "کنگره بزرگ شهدای قشر کارگری" با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در اراک تجلیل شدند.

خادمان شهدا در "کنگره بزرگ شهدای قشر کارگری" با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در اراک تجلیل شدند.


به گزارش تحلیل ایران، همزمان با 23 آذرماه نخستین کنگره بزرگ قشر کارگری استان مرکزی با حضور "سردار حسین سلامی" جانشین فرمانده کل سپاه در مصلی بیت‌المقدس اراک به هدف بزرگداشت و نکوداشت یاد و خاطره شهدای کارگری استان مرکزی در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار شد.

 

پس از برگزاری موفق این کنگره که با حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده معظم شاهد و ایثارگر استان مرکزی همراه بود در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه کنگره از 15 خادم شهدای کارگری استان مرکزی تجلیل به عمل آمد.

 

مدیر اجرایی ستاد اقامه نماز و مصلی بیت‌المقدس اراک در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه امروز برای مقابله با هجمه‌های دشمنان وظیفه سنگینی برعهده داریم به خبرنگار تسنیم گفت: شهدا در میدان‌های نبرد هشت سال دفاع مقدس از جان خود که بزرگترین سرمایه هر انسانی است گذشتند تا حیا، عفت، ناموس، اسلام و نماز زنده بماند.

 

وحید سلیم‌آبادی افزود: عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون مجاهدت و ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنان است و با تکیه بر این مولفه و ظرفیت بیکران، شکست یا خلع سلاح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خیالی باطل است.

 

وی ادامه داد: معمار کبیر انقلاب اسلامی با اتکا به پروردگار حق تعالی و دلاورمردی مجاهدان این مرز و بوم، الگویی بی‌بدیل را به جهان معرفی کرد و امروز پرچم نهضت مقاومت با درایت حکیمانه مقام معظم رهبری در تمام دنیا از سوی مظلومان و آزادی خواهان جهان به اهتزاز در آمده است.

مدیراجرایی ستاد اقامه نماز و مصلی بیت‌المقدس اراک با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ شهدای کارگری استان مرکزی گفت: این مراسم برای نخستین بار در استان با شکوه و عظمت بالایی در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار شد که براساس برنامه‌ریزی از 15 نفر از خادمان این کنگره قشر کارگری با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تجلیل به عمل آمد.

سلیم‌آبادی اضافه کرد: در این مراسم آبایی"مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی"، حسن شفیعی، رضا ابراهیمی، ابوذر طالبی، فرشید چگینی، مهدی خرمی‌فرد، احمد فراهانی، حسین ساروق فراهانی، خداداد عظیمی، حسین احمدی، مهدی کاظمی، حسن احمدی، حسین کاظمی و محسن رضایی با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه کنگره تجلیل شدند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :