موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/97728 :کد

0

کاهش رکود رونق منجر به بهبود وضعیت جامعه کارگری می‌شود

  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۸
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -کاهش رکود رونق منجر به بهبود وضعیت جامعه کارگری می‌شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کاهش رکود و افزایش رونق می‌تواند گام مهمی در راستای بهبود وضعیت جامعه کارگری شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کاهش رکود و افزایش رونق می‌تواند گام مهمی در راستای بهبود وضعیت جامعه کارگری شود.


به گزارش تحلیل ایران سید حمید کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به وضعیت جامعه کارگری اظهار داشت: هر چقدر تولید رونق پیدا کند وضعیت جامعه کارگری بهبود می‌یابد و با توجه به تلاش برای کاهش رکود و افزایش رونق تولید امیدواریم واحدهایی که فعال می‌شوند بتوانند نیروهایی را که قبلا کاهش داده‌اند مجددا جذب کنند و مشکلات این قشر را حل کنند.

 

وی افزود: کارگران بخش عظیمی از جامعه هستند که باید نیازهای آنها را جدی گرفت چرا که رونق تولید به دست همین قشر زحمت‌کش حاصل می‌شود و باید با تلاش مضاعف در زمینه کاهش رکود صنایع به‌دنبال ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای این قشر بود.

 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که اکنون در زمینه تعاون مطرح است سهم تعاون بوده که با توجه به سهمی که برای تعاون در برنامه پنجم پیش‌بینی شده بوده است تا رسیدن به این سهم خیلی فاصله داریم.

کلانتری بیان کرد: البته حجم کار زیاد بوده و شاید سهمی که تعریف شده بود نسبت به ظرفیت‌هایی که وجود داشت و همین طور امکانات قانونی که باید برای آن فراهم می‌شد سهم بالایی بوده است.

وی ادامه داد: رسیدن به این سهم را باید به‌عنوان یک هدف متعالی دنبال کرد و برای رسیدن به آن تمام توان و تلاش خود را به‌کار گرفت تا این هدف والا تحقق یابد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: با توجه به یکی از کارکردهای تعاونی‌ها که هم‌افزایی است باید از ظرفیت شرکت‌های تعاونی در راستای افزایش صادرات، رونق تولید و اشتغال استفاده کرد.

 
                               

جامعه     کارگران     تولید     کسب و کار        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :