موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اعتبار استانی

a/101887 :کد

فرماندار ساری:

طرح اقتصادی سمنان و مازندران با پیوست گردشگری ایجاد می‌شود

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۴
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -طرح اقتصادی سمنان و مازندران با پیوست گردشگری ایجاد می‌شود

فرماندار ساری با اشاره به اینکه طرح اقتصادی سمنان و مازندران را با پیوست صنعت گردشگری ایجاد خواهیم کرد گفت: مشترکات اقتصادی و گردشگری این دو استان در قالب جلساتی صورت خواهیم داد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه طرح اقتصادی سمنان و مازندران را با پیوست صنعت گردشگری ایجاد خواهیم کرد گفت: مشترکات اقتصادی و گردشگری این دو استان در قالب جلساتی صورت خواهیم داد.

 


به گزارش تحلیل ایران  از ساری، جلسه بررسی ظرفیتهای گردشگری دو استان همسایه مازندران و سمنان صبح امروز با حضور فرمانداران شهرستانهای ساری، سوادکوه شمالی، سوادکوه، قائمشهر، سمنان، شاهرود، مهدی شهر و دامغان در فرمانداری ساری برگزار شد.

 

احمد حسین زادگان صبح امروز در جلسه بررسی ظرفیت‌های گردشگری دو استان سمنان و مازندران، اظهار داشت: شهرستان‌های مازندران و سمنان دارای وجوه تمایز برای توسعه گردشگری بوده و باید در حوزه معرفی ظرفیت‌های این نقاط تلاش شود.وی افزود: ظرفیت‌های خوبی در حوزه میراث و گردشگری در مازندران و سمنان داریم و باید تعاملات دو استان در این حوزه تقویت شود.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه طرح اقتصادی سمنان و مازندران را با پیوست صنعت گردشگری ایجاد خواهیم کرد، تصریح کرد: مشترکات اقتصادی و گردشگری این دو استان در قالب جلساتی صورت خواهیم داد.حسین زادگان با بیان اینکه مازندران و سمنان دارای اشتراکات فراوان طبیعی و فرهنگی هستند، افزود: باید ظرفیتهای گردشگری این دو استان برای همگان معرفی شود.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه مازندران دارای اماکن تاریخی و جنگلی بکری در منطقه است، گفت: هنوز بسیاری از این اماکن برای گردشگران معرفی نشده است.سید عباس دانایی، فرماندار سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه مازندران مقصد سفر همه ایرانیان است، افزود: سمنان یکی از مقاصد سفر گردشگران برای زیارت حضرت ثامن الحجج قلمداد شده است.وی با بیان اینکه باید برنامه‌ریزی ویژه منطقه ای برای توسعه استان‌های سمنان و مازندران در حوزه گردشگری باید صورت گیرد، تصریح کرد: همایش‌های ملی گردشگری و آیین‌های مذهبی دو استان باید در منطقه برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :