موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فرهنگی-مذهبی

a/101888 :کد

عضو مجلس خبرگان رهبری: ‌

مردم مازندران دوستدار روحانیت و علمای دینی هستند

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -مردم مازندران دوستدار روحانیت و علمای دینی هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه کارنامه روحانیت در تاریخ تشییع درخشان است، گفت: مردم دوستدار واقعی روحانیت شیعه هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه کارنامه روحانیت در تاریخ تشییع درخشان است، گفت: مردم دوستدار واقعی روحانیت شیعه هستند.

 


به گزارش تحلیل ایران  از قائم‌شهر، آیت الله نورالله طبرسی عصر امروز در مراسم سومین روز درگذشت حجت الاسلام محمدقلی قلی‌پور ابوی امام جمعه بابلسر در مسجد روستای باغدشت بخش مرکزی قائم‌شهر با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اظهار داشت: نقش علمای دین باید در جامعه بیشتر ترویج شود.وی افزود: حجت‌الاسلام قلی‌پور ذاکر و خطیب توانمند بوده و فوت این عالم روحانی، سبب اندوه و غم مردمان این خطه شده است.


عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مردم مازندران دوستدار روحانیت و علمای دینی هستند، تصریح کرد: حضور در مجالس ترحیم علما و خطبا بسیار پرشور و کیفی است که نشان می‌دهد مردم دوستدار روحانیت شیعی هستند.طبرسی با بیان اینکه عالم غیرعمل سبب ترویج تفرقه در جامعه دینی خواهد شد، افزود: علما، وعاظ و خطبا باید روحیه علم و ایمان را به مردم ارائه دهند.

وی با اعلام اینکه شناسنامه روحانیت رسول الله بوده و کارنامه روحانیت در تاریخ تشییع درخشان است، گفت: مازندران در ردیف استان‌های برتر از حیث شهدای روحانی است.نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه ولایت در دل‌های مازنی‌ها ساری و جاری است، افزود: روحانیت برای هدایت مردم به اسلام نقش آفرین بوده و باید جایگاه روحانیان مبارز در جامعه ترویج شود.طبرسی با اشاره به اینکه در ایام سوگواری سالار شهیدان، روحانیت دین واقعی را به مردم ترویج کنند، گفت: روحانیت واقعی برای هدایت مردم به اسلام باید سختی و شدائد را تحمل کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :