موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/102476 :کد

مدیرکل سابق هواشناسی مازندران:

مازندران رتبه های برتر را در هواشناسی دارد

  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -مازندران رتبه های برتر را در هواشناسی دارد

مدیرکل سابق هواشناسی مازندران گفت: در بیشتر شاخص‌های مدنظر سازمان هواشناسی کشور، دارای رتبه یک تا سه کشوری هستیم.

مدیرکل سابق هواشناسی مازندران گفت: در بیشتر شاخص‌های مدنظر سازمان هواشناسی کشور، دارای رتبه یک تا سه کشوری هستیم.

به گزارش تحلیل ایران کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی در سالن اجتماعات اداره کل هواشناسی استان برگزار شد، اظهار کرد: اقداماتی که در اداره کل هواشناسی استان انجام‌گرفته بر اساس یک کار تیمی پیش رفته است و نتایج رضایت بخشی را به دنبال داشت.

 

داداشی ضمن قدردانی از تلاش همکاران خود در اداره کل هواشناسی مازندران، گفت: در بیشتر شاخص‌های مدنظر سازمان هواشناسی کشور، دارای رتبه یکتا سه کشوری هستیم.

 

مدیرکل سابق هواشناسی استان مازندران بابیان اینکه توجه به آموزش نیروهای متخصص باید ملاک اول عملکردها باشد، افزود: در این راستا آموزش نیروهای متخصص در دستور کار قرار گرفت و اجرا شد و در طی سه سال متوالی در بحث آموزش رتبه نخست را کسب کردیم.

 

داداشی، ابراز کرد: در بحث پیش‌بینی‌ها باوجود همه پدیده‌هایی که در استان است همکاران و دوستان ما پیش‌بینی‌های خوبی ارائه کردند.

 

وی عنوان کرد: در بخش کاربردی هم توسعه هواشناسی کاربردی را موردتوجه قراردادیم و گام‌هایی برداشته شد تا با این اقدام ضرر و زیان کشاورزی را کاهش دهیم.

مدیرکل سابق هواشناسی مازندران، بابیان اینکه در بحث تهک دریایی و جاده‌ای توصیه‌هایی دادیم و با شرکت در کارگروهی گام‌هایی برداشته شد، تصریح کرد: برنامه‌هایی در بحث گردشگری هم داشتیم که باید در مدیریت جدید به‌صورت کامل اجرا شود.

                               

مدیرکل     هواشناسی     مازندران     سازمان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :