موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/103674 :کد

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه

اجرای ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در سوادکوه

  پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۶
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -اجرای ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در سوادکوه

رئیس اداره ورز ش و جوانان سوادکوه از برگزاری ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با هفته تربیت‌بدنی در شهرستان خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از برگزاری ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با هفته تربیت‌بدنی در شهرستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، رضا احمدزاده، ظهر پنجشنبه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش از برگزاری ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان خبر داد و یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها را افتتاح سالن تخصصی ورزش‌های رزمی و ساختمان اداری این سازمان با حضور مدیران استانی و شهرستانی برشمرد و افزود: برای این طرح ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شد و برای تکمیل به ۲۵۰ میلیون تومان دیگر نیاز است.


به بیان وی در حال حاضر ۳۴ هیئت ورزشی، ۶۰۰ ورزشکار و ۴۰ مربی مرد و ۲۷ مربی زن کارت‌دار در شهرستان مشغول به فعالیت هستند که هرساله فعالیت‌های این هیئت‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.


وی در ادامه افزود: با پی‌گیری‌های رئیس هیئت و هزینه ۹۰ میلیون تومانی سالن شهید احمدی که در طی سی سال اخیر نیاز مبرم به تجهیز و تعمیر داشت تجهیز و تعمیر شد وتاکنون از اعتبارات سال گذشته مبلغ ۳۵ میلیون تومان آن پرداخت‌شده است.

 

احمدزاده در ادامه ابراز امیدواری کرد که با تجهیز سالن که اکنون می‌تواند با برخی سالن‌های خوب استان برابری نماید و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای اردو و ساماندهی هیئت، در سال‌های آتی ما شاهد کشتی‌گیرانی از زیرآب باشیم که عضو تیم ملی هستند و به مسابقات المپیک راه می‌یابند.

 

وی همچنین از تشکیل هیئت جدید دوچرخه‌سواری و فعالیت مجدد هیئت بدمینتون خبر داد و افزود: قصد داریم کلاس‌های تخصصی شمشیربازی در شهرستان برگزار کنیم و تاکنون رایزنی‌هایی با سید مجتبی عابدینی دارنده مقام چهارم مسابقات المپیک و دارنده رتبه ششم در رنکینگ جهانی انجام‌شده است.

وی با  اشاره به اینکه هفت تیم فوتبال و فوتسال در لیگ استانی حضور دارند، خاطرنشان کرد: در رشته فوتبال، ما در هر سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان دارای تیم از دو شهر زیرآب و پل‌سفید هستیم.

وی بابیان اینکه خوابگاه ورزشی یکی از نیازهای اساسی ورزش شهرستان است، افزود: ما توان و سالن برای میزبانی مسابقات ورزشی را در سطح ملی و استانی داریم اما نداشتن خوابگاه موجب شده که در مسابقات ورزشی نتوانیم میزبان باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :