موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/104399 :کد

استاندار مازندران:

صنایع نباید با قوانین کهنه محیط زیستی از تولید عقب بماند

  چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۹   
 تحلیل ایران -صنایع نباید با قوانین کهنه محیط زیستی از تولید عقب بماند

استاندار مازندران گفت: محیط‌زیست بدون ارائه راه‌حل‌های زیست‌محیطی حق ندارد سبب توقف تولید شود و صنایع نباید با قوانین کهنه از تولید عقب بماند.

استاندار مازندران گفت: محیط‌زیست بدون ارائه راه‌حل‌های زیست‌محیطی حق ندارد سبب توقف تولید شود و صنایع نباید با قوانین کهنه از تولید عقب بماند.

به گزارش تحلیل ایران، ربیع فلاح جلودار عصر چهارشنبه در بازدید از یک واحد صنعتی و تولیدی در بابل بابیان اینکه محیط‌زیست بدون ارائه راه‌حل‌های زیست‌محیطی حق ندارد باعث توقف تولید شود تأکید کرد: اگر دغدغه وجود دارد باید در کمیسیون ماده ۸ مطرح شود زیرا صنایع ما نباید با قوانین کهنه محیط‌زیستی از تولید عقب بمانند.


فلاح اظهار داشت: با توجه به شعار امسال که توجه به استفاده از امکانات موجود است، اشتغال در جامعه باید افزایش یابد و این مستلزم رفع مشکل موانع تولید است.


استاندار مازندران بر لزوم رفع موانع فراروی صنعت استان با همدلی و همراهی همه مسئولان تأکید کرد و گفت: مشکلات بسیاری از واحدهای صنعتی مشکلات استان باید در وفاق و دوستی در استان حل شود ونباید درگیر دمکراسی اداری در کشور شوند.


استاندار مازندران گفت: واحدهایی صنعتی مثل مازیار صنعت که واحد ملی است باید توسط ستاد تسهیلات مشکلاتشان در چهارچوب قانونی با ارائه راه‌کارهای درست حل شود تا بتوانند ظرفیت خود را بالا ببرند وبه صادرات فکر کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :