موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/106833 :کد

اخبار کوتاه استان مازندران:

۵۴۱نفر امسال براثر حوادث ناشی ازکار در مازندران مصدوم شدند

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۵
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -۵۴۱نفر امسال براثر حوادث ناشی ازکار در مازندران مصدوم شدند

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در هفت ماهه امسال ۵۴۱ نفر مصدوم در حوادث مربوط به کار به مراکز پزشکی قانونی مازندران مراجعه کردند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در هفت ماهه امسال ۵۴۱ نفر مصدوم در حوادث مربوط به کار به مراکز پزشکی قانونی مازندران مراجعه کردند.


به گزارش تحلیل ایران، به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان، علی عباسی با اشاره به اینکه از این تعداد 512 نفر و مابقی زن هستند اظهار داشت: مرداد با 100، مهر و تیر ماه هر کدام با 93 بیشترین و فروردین با 48 نفر کمترین موارد مصدومیت با حوادث کار در آن به ثبت رسید.

 

وی افزود: تعداد 50 نفر همگی مرد در هفت ماهه سال جاری در اثر حادثه کار در استان مازندران جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 14 درصد کاهش داشت.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در این مدت شهرهای آمل با 11، بابل با 7 مورد شهرهایی هستند که بیشترین آمار تلفات حوادث کار را داشتند.

 

آغاز بازسازی و بهسازی 2 ایستگاه اصلی مجتمع آبرسانی ساری

مدیر امور آبفار شهرستان ساری گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و بهبود فرآیند کیفیت و کمیت آب آشامیدنی و جلوگیری از هدر رفت آن و نیز اهداف پدافند غیر عامل و افزایش ضریب ایمنی ایستگاهها، دو ایستگاه اصلی اوجامحله و درازمحله مجتمع آبرسانی 55 روستایی خزرآباد ساری در حال بازسازی و بهسازی است.

 

سید مظاهر حسینی اعتبار در نظر گرفته شده برای بازسازی این دو ایستگاه را حدود 600 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: با بهسازی و بازسازی این دو ایستگاه آبرسانی 13 روستا با بیش از 2 هزار مشترک از مزایای این طرح برخوردار خواهند شد.

 

بازگشایی نمایشگاه تخصصی کشاورزی استان های کشور در قائم‌شهر

رحمانی مدیر برگزاری این نمایشگاه تخصصی گفت: نمایشگاه تخصصی کشاورزی با ارائه محصولات و دستاوردهای جدید این صنعت در دو بخش ماشین آلات کشاورزی و ادوات نوین آبیاری و نهاده های کشاورزی 90 شرکت از استان های مختلف کشور در دو سالن نمایشگاهی 7 هزار و 500 متر مربعی دایر شده است.

وی گفت: تنوع و کیفیت محصولات با برندهای معتبر از ویژگی های این نمایشگاه تخصصی است که با استقبال علاقه‌مندان روبه‌رو شد.

رحمانی افزود: نمایشگاه تخصصی کشاورزی تا 28 آبان از ساعت 16 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مازندران واقع در قائم شهر برای بازدید علاقمندان دایر است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :