موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/110948 :کد

مازندران در سودای لیگ برترمانده است

سرنوشت مبهم تیم فوتبال نساجی

  پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -سرنوشت مبهم تیم فوتبال نساجی

تیم فوتبال نساجی مازندران از یک‌سو سودای لیگ برتری دارد اما مشکلات مالی و بلاتکلیف بودن سرمایه‌گذار، فرجام تیمداری در مازندران را مبهم کرده است.

تیم فوتبال نساجی مازندران از یک‌سو سودای لیگ برتری دارد اما مشکلات مالی و بلاتکلیف بودن سرمایه‌گذار، فرجام تیمداری در مازندران را مبهم کرده است.


به گزارش تحلیل ایران از تیم فوتبال نساجی مازندران به‌عنوان یکی از برگ‌های برنده استان برای  شکستن طلسم لیگ برتری یاد می‌شود و هواداران زیادی به آن دل‌بسته‌اند تا یک دهه دوری از لیگ برتر در مازندران شکسته شود.


مردم قائم‌شهر و مازندران نیز سال‌های سال با تیم محبوبشان نساجی خاطره دارند وزندگی می‌کنند، حتی هوادار معروف اما روشندل نساجی که دوستش بازی‌ها را برایش گزارش می‌کند، با پیروزی‌های نساجی خوشحال و با شکست‌هایش غمگین شده است.


این تیم پرطرفدار مازندران که هرسال با مشکلات جدیدی روبه‌رو می‌شود امسال با یک مشکل حادتری روبه‌رو شد و وضعیت سرمایه‌گذار تیم پادرهوا و معلق است، سرمایه‌گذاری که به گفته خودش بیش از ۲۵ میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده، اکنون قید تیم وتیمداری را زده است و تقاضا واگذاری بی‌قیدوشرط تیم را دارد.


تیم نساجی که اول فصل با محمود فکری آغاز کرد نتایج بسیار خوبی را کسب کرد اما در دو بازی آخر نیم‌فصل، فکری دیگر نتوانست شرایط بد تیم را تحمل کند و استعفا کرد.


                               

نساجی     فوتبال     مازندران     مشکلات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :