موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111112 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

امدادرسانی به ۵۵ حادثه در مازندران

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -امدادرسانی به ۵۵ حادثه در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از امدادرسانی در ۵۵ حادثه در استان خبر داد و گفت: ۱۹ مصدوم در این حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از امدادرسانی در ۵۵ حادثه در استان خبر داد و گفت: ۱۹ مصدوم در این حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش تحلیل ایران مجتبی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر از امدادرسانی امدادگران و نجات گران این جمعیت به ۵۵ حادثه در هفته گذشته خبرداد و افزود: تیم‌های امداد ونجات بین‌شهری استان مستقر در پایگاه‌های محورهای مواصلاتی موفق شدند ضمن انجام  ۵۵ عملیات امدادی نسبت به ارائه خدمات موردنیاز به ۱۶ سانحه جاده‌ای،۹ حادثه شهری،۱۰ حادثه در برف و کولاک، دوحادثه کوهستان، یک حادثه ریزش آوار و همچنین ارائه خدمات امدادی به ۱۷ نفر از مراجعین حضوری به پایگاه‌ها و پست های امدادی اقدام کنند.


اکبری تصریح کرد: انتقال ۱۹ مصدوم به مراکز درمانی و همچنین ارائه خدمات امدادی سرپایی ۱۸۰ نفر مصدومین حوادث مختلف ازجمله خدمات جمعیت هلال‌احمر در یک هفته گذشته بوده است.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران یادآور شد: در این عملیات ۲۹۲ نفر نجاتگر و امدادگر در قالب ۷۶ تیم امدادی با بکارگیری ۴۶ دستگاه آمبولانس و خودروهای امدادی و پشتیبانی مشارکت داشتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :